Jump to content

Zielony SCAM? Czyżby kolejny polski niewypłacalny system?


strenq
 Share

Recommended Posts

Wiem, że w powszechnej opinii ZielonyMail uchodzi za firmę jak najbardziej uczciwą. Niestety po ostatnich wypłatach a raczej ich braku mam prawo twierdzić iż tak nie jest:

 

§ 7 pkt 3 rekulaminu ZM: Wyplata następuje za pomocą przekazu pocztowego, przelewu na konto E-Gold, MoneyBookers lub dowolne konto bankowe w krajowym banku w ciągu 14 dni od zażądania wypłaty (...)

 

Natomiast na wypłatę czekam już nieco dłużej:

Przed toba jest 27 zamówien.

Twoje zamówienie na kwotę 15.00 PLN / PLN e-Gold (2540984) czeka od 20 dni(a).

Niby to tylko 6 dni, jednak odkąd zażądałem wypłatę widniała taka liczba zamówień. Nic nie posuwa się do przodu. Wie ktoś co jest grane? Czy niestety kolejny polski hit się "zeszmacił" czy też to chwilowy przestój?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że w powszechnej opinii ZielonyMail uchodzi za firmę jak najbardziej uczciwą. Niestety po ostatnich wypłatach a raczej ich braku mam prawo twierdzić iż tak nie jest:

 

§ 7 pkt 3 rekulaminu ZM: Wyplata następuje za pomocą przekazu pocztowego, przelewu na konto E-Gold, MoneyBookers lub dowolne konto bankowe w krajowym banku w ciągu 14 dni od zażądania wypłaty (...)

 

Natomiast na wypłatę czekam już nieco dłużej:

Przed toba jest 27 zamówien.

Twoje zamówienie na kwotę 15.00 PLN / PLN e-Gold (2540984) czeka od 20 dni(a).

Niby to tylko 6 dni, jednak odkąd zażądałem wypłatę widniała taka liczba zamówień. Nic nie posuwa się do przodu. Wie ktoś co jest grane? Czy niestety kolejny polski hit się "zeszmacił" czy też to chwilowy przestój?

 

 

Witaj no weszłam w całkiem innej sprawie ale to co zobaczyłam ,to wcisneło mnie w stołek:mad:Rany jesli to prawda to ja juz nie wiem co robić:((Mało reklam tam jest ,mam ponad 10.3750PLN i 145 pktów .Zresztą wszystko sobie zapisuję .Wiem ile gdzie co mam ,i nikt mnbie nie zrobi w "jajko"No a czy Administrator wchodzi tu i czyta wiadomości?? Może on wyjaśni całą tą sytuację .Wkońcu powinniśmy wiedzić na czym stoimy.Czy znowu zniknie razem z pieniadzmi jak "kamfora":mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

jotina tak Cię to śmieszy ?Bo mnie wcale :( Jestem w Zielonym mailu bardzo długo .Wiem że Administrator zawsze połacił.Zreszta ja dostałam z Zielonego maila wypłatę.Ale to co przeczytałam to powiem szczerze że troche się zaniepokoiłam .Ale jakoś w to nie wierzę .Aby tak było ,wiadomo że można opuźnić się z wypłatą.Ale od tego jest forum by informować ludzi co się dzieje z jakąś firmą ,a nie jak to Ty zrobiłaś "wyśmiałaś człowieka" : ehh
Link to comment
Share on other sites

strenq ja nie byłam w Banku Macieja ,i chyba całe szczęście .Bo jak czytam jak ludzi zrobili w "jajko" to szok :( zresztą nie jedna osoba co mam ją na gg pisała mi że ją tak wyrobili :( Mnie tak samo wyrobili i to w bardzo duzo firmach że strach:( A co do wypłaty że jest tak dużo osób przed Tobą.To powiem Ci tak że ja w Strefie Biznesu byłam w kolejce 7 ,i nie upłyneło moze cztery dni i dostałam wypłatę od pampersa ;) Zresztą widać że pampers stara się jak może ,bo ma nie tylko tą firmę.:) Z Dolarka tak samo dostałam ,i z Centrum Biznesu i nie czekłam wcale długo :) No jak Administraror ma jakieś kłopoty z wypłatami powinien napisać na forum o tym,różnie jest w życiu.Ale czekanie trzy miesiące na wypłatę ,tak jak sugerujesz to juz przesada :(
Link to comment
Share on other sites

Witaj e nie przesadzaj lolek:p napewno dostaną te osoby ;) A ja byłam na stronce i reklamy są :) Może nie będzie tak źle jak pisano:?: Czas pokaże ,zobaczymy ,chodz powiem Ci było by szkoda .:( Miłego dnia Wam Wszystkim życzę;) papatki:p
Link to comment
Share on other sites

Zgadza się wypłaty wreszcie ruszyły. Osobiście nie dostałem jeszcze, choć minęło 32 dni, ale już jest 11 wypłat mniej do zrealizowania - więc nareszcie coś drgnęło. I o to właśnie chodzi - mogę nawet dłużej poczekać byle by mieć pewność, że wypłata dojdzie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use