Jump to content

To trzeba wiedzieć!!!


pasek1948
 Share

Recommended Posts

Zapisanie się do firmy tak, aby być czyimś poleconym - nie jest - jak by się pozornie wydawało - sprawą prostą!

Weźmy dla przykładu nasze poczciwe "buxy".

Gdy klikniemy czyjś reflink - i od razu klikniemy "Rejestracja" - to na 99% w rubryce Referrer będzie wpisana osoba, której reflink kliknęliśmy.

Na 99% - ponieważ jeśli wcześniej klikaliśmy reflinki innych osób tej samej firmy - to może się zdarzyć, że w miejscu Referrer będzie wpisana osoba, której reflink wcześniej klikaliśmy. Należy wówczas zamknąć wszyskie strony i wyczyścić pliki cockie - a najlepiej użyć Ccleanera.

Zanim zaczniemy wpisywać swoje dane potrzebne do rejestracji, - sprawdźmy kto jest wpisany w pozycji "Referrer".

Po kliknięciu czyjegoś reflinka nie można sprawdzać np ile jest linków do klikania, czytać FAQ, itp. Jeśli jednak to zrobimy, - to aby zapisać się od danej osoby musimy zamknąć stronę i ponownie kliknąć reflink i "Register", - lub cofać strony aż do tej, która otworzyła się po kliknięciu reflinku.

Sa też takie firmy, w których przed rejestracją możemy wchodzić na inne strony, - a po kliknięciu Rejestracji i tak polecający będzie wpisany!

Dla przykładu spreparowałem sztuczny "reflink" - nieistniejący - a więc proszę się nie zapisywać, - bo nie ma takiej osoby!!! Firma jest ogólnie znana.

1. http://bux.to/?r=1sprawdzanie1

2. http://bux.to/?r=2SPRAWDZANIE2

Gdy klikniemy link 1 - możemy wchodzić na różne strony - a klikając "Register" (u góry z prawej strony)- zawsze będzie w pozycji Referrer opis 1sprawdzanie1.

Nie wyłączając strony 1 kliknijmy link 2. Również możemy wchodzić na inne podstrony i zawsze będzie w pozycji Referrer opis 2SPRAWDZANIE2.

Teraz zamknijcie 2 stronę i zobaczycie, że na stronie 1 po wejściu na inną podstronę np FAQ - i powrocie do Register - nie będzie już opisu 1sprawdzanie1 - tylko 2SPRAWDZANIE2 - chociaż tą drugą stronę już zamknęliśmy.

To był przykład strony, która pamięta kto ma być wpisany jako Referrer, - ale może dawać inny wpis, jeśli klikaliśmy inny reflink.

 

Gorzej jest ze stronami, które kompletnie nie pamiętają kto jest Referrerem - jeśli wejdziemy choćby na jedną inna podstronę - zamiast od razu na Register.

Przykład - nie zapisywać się!!!!

http://www.eurocentbux.com/registereng.php?r=1sprawdzanie1

Po kliknięciu linku i Register mamy wpis w pozycji Referrer - 1sprawdzanie1.

Wystarczy teraz kliknąć Surf Ads - aby zobaczyć ile linków jest do klikania - i już nie będzie wpisu w pozycji Referrer - chyba, że nie klikniemy Register - tylko cofniemy strony do początku!!! W tym wypadku komputer pamięta.

 

Nie chcę się dłużej rozpisywać, bo i tak sporo nagryzmoliłem.

Większość firm "bux" nie ma opcji wypisania się. Jeśli zatem nie będziemy uważać przy rejestracji - może być kłopot.

Nie można zapisać się do Łańcucha Poleconych, jeśli przez nieuwagę nie zapiszemy się od poprzednika - np z wyżej podanych przyczyn.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to nie wiem po co się pocisz z pisaniem tego posta gdyż tak go przeczytają może z 2-3 osoby.

No nie wiem - 16 + 80 = 96, - a to ciut więcej, niż 2 - 3 osoby.

Tu 16, - a na innym forum 80, - a tylko wkleiłem, więc żadna praca.

Lubię dzielić się tym, co wiem.

Tak między nami, to postanowiłem napisać ten post po tym, jak mój dobry znajomy zapisał się pode mnie do jednego buxa. Napisał mi na GG "masz mnie" - a w downline "0" totalne. Po prostu, - zanim się zapisał - "zerknąl" ile linków dają. Byłem - łagodnie mówiąc - niezadowolony. Facet, który siedzi w zarabianiu od lat, - i zrobił taki szkolny błąd.

A pisać lubię - jeśli mam o czym. Lubię też klikać w "Pożyteczna zabawa", - bo oprócz tego, że daję komuś kilka groszy, - to jeszcze jest ten efekt, że temat wraca na tapetę - a to jest szansa, że ktoś jeszcze kliknie.

Jeśli raz po raz ktoś w tym temacie dopisze posta - to temat wróci na tapetę, - a to jest szansa, że więcej osób go przeczyta.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko to kwestia skryptu. Większość buxów działa na tym samym, więc zapisując się do buxopodobnego programu trzeba liczyć się z tym, że może być problem z przepisaniem. Niestety admini większości z tych programów pozostają ignorantami i nie robią nic, aby tą sytuację zmienić.

 

eros_14 - powtarzałem to już kilka razy ale zrobię to jeszcze raz - jeśli nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie pisz wogóle!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use