Jump to content

Clix4coins


jaskowice1
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanie jak sie potem wypłaca w serwisie clix4coins ?? i czy mozna na paypal'a ?? bo zarejestrowalem sie, ale podawalem tylko maila wogole nic na paypal'a albo na inne konto nie podawalem, bo takiego punktu w rejestracji nie było :/ i czy mogę uczestniczyć w ACTION ADS, na tym serwisie ?? i ile się zarabia za jedno klikniecie w link ?? i czy to jest sprawdzone ?? prosze odpisac

 

z góry dziekuje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Witam

 

Mam pytanie jak sie potem wypłaca w serwisie clix4coins ?? i czy mozna na paypal'a ?? bo zarejestrowalem sie, ale podawalem tylko maila wogole nic na paypal'a albo na inne konto nie podawalem, bo takiego punktu w rejestracji nie było :/ i czy mogę uczestniczyć w ACTION ADS, na tym serwisie ?? i ile się zarabia za jedno klikniecie w link ?? i czy to jest sprawdzone ?? prosze odpisac

 

z góry dziekuje

 

Wypłata z Clix4Coins TYLKO na AlertPay. Oczywiście, że możesz uczestniczyć w Registration Ads (bo tak się to nazywa), ale praktycznie wszystkie oferty są skierowane na rynek amerykański, więc z tego nie skorzystamy:( (przeglądarka i tak wyświetli komunikat o niedostępności oferty w naszym regionie). W tej chwili jest jedna międzynarodowa oferta warta 9 centów (International Offer) - prosta rejestracja i darmowa.

Kliki w serwisie warte są 3 (pomarańczowy), 2 (zielony) i 1 centa (niebieski) - najczęściej występują zielone$$ i jest ich standardowo 4, czyli zarobek dzienny 8 centów. Warto zaglądać na stronę kilka razy dziennie, bo pojawiają się nowe reklamy.

Zbliżam się do magicznej kwoty 20 dolarów, więc jak będę miał wypłatę, to poinformuję, jak to się odbywa.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use