Jump to content

dailyclick.biz to oszust


Recommended Posts

Kradną kase z konta a minimum to 10$ zbiera sią szybko bo po40 reklam dziennie czasem jest,ale po kilku dniach czyszczą do zera konto ,i co ciekawe ilośc wyklikanych reklam pozostaje jakby ci przypominali że cie w jajo robią bo klik to 0.01$, szlag trafia.Co za ku..y po co komu miec poleconych

 

A szanowny kolega czytuje informacje od admina DC? Jak kolega dojdzie do minimum, to DC wyrównuje wszystkie zaległości i po to właśnie pozostawiono ilość wyklikanych reklam, aby to można było sprawdzić.

Zamieszanie zostało spowodowane problemami, które stworzył doskonale nam znany PayPal nie tylko dla DC, ale dla WSZYSTKICH PTC.

Ważne, że admin się nie ukrywa i uczciwie informuje użytkowników o problemach.

Ja tą firmę polecam mimo wszystko

Link to comment
Share on other sites

A szanowny kolega czytuje informacje od admina DC? Jak kolega dojdzie do minimum, to DC wyrównuje wszystkie zaległości i po to właśnie pozostawiono ilość wyklikanych reklam, aby to można było sprawdzić.

Zamieszanie zostało spowodowane problemami, które stworzył doskonale nam znany PayPal nie tylko dla DC, ale dla WSZYSTKICH PTC.

Ważne, że admin się nie ukrywa i uczciwie informuje użytkowników o problemach.

Ja tą firmę polecam mimo wszystko

Widze ze nadal masz nadzieje ze admin jest wypłacalny i dostaniesz pieniadze ktore zdobyles dzieki klikaniu w DC. No coz wielki z Ciebie optymista. Tylko nasuwa mi sie pytanie, dlaczego admin wyzerowal stan konta? Nawet jesli zrobil to z jakiejs przyczyny to wydaje mi sie ze po usunieciu problemu ktory spowodowal te komplikacje powinien dodac sume jaka zarobilismy do naszego konta. Przeciez jak sam powiedziales na kontach pozostawil statystyki wyklikanych reklam.

 

Jak kolega dojdzie do minimum, to DC wyrównuje wszystkie zaległości
Wydaje mi sie ze jak kolega dojdzie do minimum to znow dostanie maila od admina z wiadomoscia że z powodu problemow ze skryptem, serwerem lub PP pieniadze nie bada mogly byc wyplacone i ze ma klikac dalej i sie o nic nie martwic.

 

Tak jak juz powiedzialem, odradzam klikanie w tej firmie a te wszystkie maile od admina prowadza do zatrzymana userow w fimie bo admin chce jak najwiecej wyciagnac kasy od reklamodawcow a nic nie stracic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use