Jump to content

Mysearchfunds.com


pasek1948
 Share

Recommended Posts

Guest fusek
no to prawda tylko ja nie wiem czemu ale u mnie kasa maleje wraz z iloscia wyszukiwan - chyba usuwaja jakies takie "nieprzemyslane slowa" ktore wyszukujemy
Link to comment
Share on other sites

Oni napocztaku dodajal kase za wysztkie wyszukiwania. Lecz po pewnym czasie. Usuwaja bezsensowne wyszukiwania :/ ALe trudno maja racje, chociaz dzieki temu narazie sa wyplacalni i nie maja strat ;] Widzialem dowody wyplaty znajmowego ;]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

--- połączone ---

 

No więc chodzie o to: Piszą niby, że za 1 wyszukanie jest ok 2p. To dlaczego, kiedy mam np 15 wyszukiwań dziennie to dostaję tylko 11p? Zastanawiałem się - może to jest uzależnione od regionu (np Polska dostaje mniej:confused:) więc chce się was spytać w jaki sposób wy macie przeliczane wyszukania na kasę. Kiedyś o to spytałem support, ale nie odpowiedzieli, tylko następnego dnia za 7 wyszukań dostałem 57p$$. Potem wszystko wróciło do poprzedniego stanu.

 

 

 

Edit: Dzisiaj dostałem odp od supportu. Piszą, że wartość wyszukania zależy od tego jak często ta fraza jest wyszukiwana, od tego ile oferuje reklamodawca, jesli link jest sponsorowany oraz (niestety) od kraju. W przypadku Polski mamy mniej :mad:.

Link to comment
Share on other sites

tutaj jest zasada podobna do tej w google

tries w przypadku wyszukiwań oczywiście ma znaczenie

ale większe znaczenie mają wyszukiwane frazy

jeżeli w Yahoo (bo w tej wyszukiwarce dokonujemy wyszukiwań za pomocą Mysearchfunds.com) fraza np.bluzka jest wyszukiwana dziennie 1000000 razy

a spodnie tylko 100 to wiadomo że reklamodawca który wykupił boksy reklamowe w Yahoo i dał za słowo kluczowe spodnie zapłaci za emisję takiego boksu w skali miesiąca mniej niżeli ten co dał słowo kluczowe bluzka

to także dotyczy naszych zarobków w Mysearchfunds.com

jeżeli wyszukuję popularna frazę która widnieje w dużej ilości boksów reklamowych jako słowo kluczowe to wówczas za takie wyszukiwanie mam większa kasę ponieważ podczas tego wyszukiwania wyświetli się więcej boksów niż przy wpisaniu słowa mniej popularnego a za wyświetlenia tych właśnie boksów płacą reklamodawcy oraz za kliki które po ukończeniu wyszukiwania wykonujemy w celu odwiedzenia strony na której znajduj się temat który wyszukiwaliśmy

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use