Jump to content

takie cos...


Svinecka
 Share

czy fAzI kofa Svinke?  

25 members have voted

  1. 1. czy fAzI kofa Svinke?



Recommended Posts

niezmieniajcie tak czasto avatarov bo pewnie renior sie dziwi jak mu miejsca na serwerze przybywa ;pp 994364 ;p nieche psuc milosnego nastooju ale svinka masz 404 na stronie :P

 

file:///c:/program%20files/website%20pro/moja_strona/p1.jpg ;P chesz to ci zahostuje obrazek za friko :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha nio dobra niech Cie bedzie. Svinecka nie jest lama. dobra mozemy zrobic tak jak mowisz, bylabym Ci wdzieczna. jeszcze jedno, z tymi banerami firm o co chodzi, cos tam ze trzeba je wrzucic na swoj serwer, ja nie wiem jak to zrobic i wiekszosc mi nie dziala
Link to comment
Share on other sites

chodzi oto zeby wziasc prawym przyciskiem myszy na banner kliknac właściwości i tam jest adres internetowy skopiować go i wklejić w ie i zapisać ten obrazek :) a potem tak jak stronke wrzucasz na serwer to dac adres do obrazka tam gdzie img src=http://adres.pl/banner1.gif wstawiasz zamiast tego adresu adres do obrazka na twojej stronce :) zapraszam :) http://www.kurshtml.boo.pl/ to niejest takie trudne na jakie wyglada :) fazi a ja nic nieche ;p zrobie to i nietylko TO zadarmo ;p
Link to comment
Share on other sites

Pasorzytek - jaka kochana ???

 

Svinka nie ma od dzisiaj netu.

 

Przeciez to masz jakiegoś wira, który się podszywa pod różne adresy z książki.

 

Z randki się usmiałem.

hmm ja niemam wira... i nawet svinki w ksiazce niemam. ten wirus przeszukuje neta w poszukiwaniu adresow e-mail
Link to comment
Share on other sites

pasorzytek no widzisz ja ci tez nic nie wysylalam, nawet nie mam twojego adresu, ale to jakis wirus, nie wiem jak to sie dzieje ale to sie jakos samo wysyla z adresow ludzi ktorzy nic nie wyslali, ja tez dostalam kilka wirow od ludzi ktorych nie znam i pisalam do nich z pretensjami a oni tez mowili ze nic nie wysylali i ze to samo sie wysyla i zebym sie nie zdziwila jak ktos do mnie napisze z pretensjami ze ja komus cos wyslalam
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use