Jump to content

Od czego zacząc ???


substral
 Share

Recommended Posts

OMG widze ze mnie nie zrozumiales

to ze polskich firmach to wiem. ale np jakie firmy , jak bo slyszałem ze np miga ci baner na kompie i za to ci placa tylko musisz byc przy kompie o to mi chodzi... konkretne wskazówki od jakiej firmy zaczoł bys gdybys zaczynał od poczatku. Oczekuje kogos kto bedzie chciał mi udzielic kilku waznych wskazowek a takze podzielic sie troche swoim doswiadczeniem. To moj numer gg. 6745886

Link to comment
Share on other sites

no ja rozumiem ale chodziło mi o to zeby mi ktos wytlumaczyl co i jak bo to ze takie oferty sa to wie o tym kazdy tylko nie kazdy potrafi sobie np uruchomic surfbara . w necie pisze tylko co trzeba robic a ja niestety nie znam francuskiego i nie wypełnie sobie sam formularza w Eurobarre
Link to comment
Share on other sites

no ja rozumiem ale chodziło mi o to zeby mi ktos wytlumaczyl co i jak bo to ze takie oferty sa to wie o tym kazdy tylko nie kazdy potrafi sobie np uruchomic surfbara . w necie pisze tylko co trzeba robic a ja niestety nie znam francuskiego i nie wypełnie sobie sam formularza w Eurobarre

To może Ci się przydać

http://translate.google.com/translate_t?langpair=en%7Cpl

 

a jak będziesz miał problemy to pisz do mnie na PW

Link to comment
Share on other sites

NOUVEAU MEMBRE : bienvenue sur l'Eurobarre !

EUROBARRE accepts only French members with banking transfer as only method of payment.

 

1 Entrez votre email. Il nous permettra de vous rappeler vos identifiants en cas de perte.

2 Entrez votre date de naissance.

--------------------------------> Une femme Un homme 4 Enfin, choisissez un code secret à quatre chiffres puis validez votre inscription.

DEJA MEMBRE : vous réinstallez votre EUROBARRE.

 

 

<><><>Vous avez déjà un compte EUROBARRE. Entrez votre numéro de compte et votre code secret. Si vous avez oublié votre numéro de compte ou votre code secret, cliquez sur "PERDU".<><><> to nie wiem co to jest

 

 

 

-

Link to comment
Share on other sites

167 EK, 324 EuroBonus, 0.00 €

0 filleul(s) direct(s) Co to jest ten eurobonus???

Rano kiedy zalogowałem sie na str. eurokiddies pojawiło mi sie cos zwiazane z bingo. Kliknołem 2x na losowanie i trafiłem bingo... to jakas reklama czy cos wygrałem??

 

Aha i jeszcze jedno czy mogł by mi ktos napisać krok po kroku jak zagrac w jackpoot?, i napisac co znaczy słowo "Achat"

Link to comment
Share on other sites

Czy mogł by mi ktoś powiedzieć co to znaczy??? Le pays que vous avez entré contient des caractères non autorisés.

Ten problem jest opisany tutaj:

http://www.zarabianie24.net/rejestracja-w-smartbarre-czyli-jak-zaczac-zarabianie/

 

Popatrz czasami co jest wyzej. Calyczas chodzi mi o to zeby mi ktos to wytlumaczył !!!!!!!!! w dupie mam tłmaczenia z internetu... na necie w tłumacz online... nie ma połowy słów z eurokiddies.com

Z takim podejściem do użytkowników nie liczyłbym na zbyt wielką pomoc z ich strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use