Jump to content

Bux.xn.pl - nowe ptc


wojvenom
 Share

Recommended Posts

Moje dziecko... dziś narodzone.. mam nadzieję, że będzie to perełka, że poprzez dni lżejsze i cięższe prężnie wybije się na szczyty stron PTC.

Tak, stworzyłem tego buxa, w prawdzie, sam nie pisałem całego skryptu. Jednak, mam zamiar wypłacać, upgrade'ować go, w przyszłości może nawet wrzucić instant.. zrobić dwie wersje językowe.. także, co tu dużo mówić...

 

Zapraszam was, aktualnie mam 5 reklam, min. 5$, 0.01/0.01 kliki prem 0.0125/0.0125.. jest i forum...

 

zmotywował mnie do tego wszystkiego mój kolega ;] razem z nim sporo utopiliśmy w innych buxach, więc damy szansę ludziom by coś zarobili, co nam się nie udało... teraz są beta testy, ale jeśli do next soboty ktoś uzbiera 5$ to ma wypłatę. Mam zamiar w najbliższym czasie zmienić szatę graficzną, oraz posiedzieć trochę nad tym instant paymentem..

 

Zapraszam raz jeszcze. Reklamujcie go, z waszym reflinkiem. Gwarantuję wypłaty, sam sporo tutaj straciłem, nie jeden z was pewno też, chociaż wam dam to odrobić, to już zależy od waszej aktywności ;] Pozdrawiam, wojvenom administrator polskiego, wypłacalnego buxa...

 

http://bux.xn.pl

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że będzie to perełka, że poprzez dni lżejsze i cięższe prężnie wybije się na szczyty stron PTC.

Jeśli pozostawisz stronę w takim stanie, to Twoje plany pozostaną jedynie w sferze marzeń. Po oczach bije całkowita przeciętność - beznadziejna domena i layout jakich setki w innych buxach. Aby się wybić musisz stworzyć na początek ciekawą grafikę i zafundować sobie domenę.

 

wojvenom administrator polskiego, wypłacalnego buxa...

Czy bux będzie wypłacalny to się jeszcze okaże... Pobożne życzenia to trochę za mało. Co ma skłonić reklamodawcę do wykupienia 100 klików za $2, skoro wokół jest tyle tańszych ofert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use