Jump to content

Direct Galleries---ogladasz i zarabiasz


olo666
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Firmy chcąc zareklamować swoje strony placą firmom specjalizującym się w reklamie za ich wyświetlanie. Z kolei te firmy płaca nam za oglądanie tych reklam. Przedstawiona firma płaci 1$ za godzinę (+ bonusy na e-mail nawet po 50$). Poza tym im dłużej "oglądasz" tym więcej zarabiasz, nawet do 3$ za godzinę. Poziom poleconych to 5% (później 10%). Płaca za ogladanie reklam, minimum do wyplaty to 35$, wypłata na egold lub paypal - można mieć zminimalizowany surfbar, ale najlepiej używac dwóch przeglądarek np. mozilli i explorera. Strony glównie erotyczne - niestety lub stety.

 

Instalacja

 

Kliknij w poniższy link, aby się zarejestrować !!!

 

http://www.directgal...s.com/[wymoderowano spam]

 

 

 

Otworzy Ci się strona

 

Przejdz do zakladki "signup"

Otworzy się strona rejestracyjna, wypełnij formularz:

 

username - Twój nick logowania

password - hasło

email address - e-mail, na który czesto przysyłane sa bonusy nawet do 50$

date of birth - data urodzenia

 

first name - imię

last name - nazwisko

street address - ulica wraz z numerem domu/mieszkania

city - miasto

state - daj "other"

zip code - kod pocztowy

country - państwo

province - województwo

 

Kliknij "I`m done,now sign up me now"

 

Pojawi się kolejne okienko do przypominania hasła, wybierz pytanie z listy i wpisz odpowiedź.

 

No i jesteś zarejestrowany możesz zarabiać, wprowadź dane do logowania i wciśnij przycisk.

 

Wciśnij EARN MONEY, a potem zeby zarabiać link oznaczony czerwonym kolorem

 

Od tej pory zarabiasz 1 $ za godzinę surfowania. Najlepiej uzywać dwóch przeglądarek - do zarabiania mozilli, a do surfowania po innych stronach mozesz uzywać zwyklej przeglądarki dostepnej w windowsie. Sufbar może być zminimalizowany. Na przeglądarce w której używasz sufbara nie moze być za dużo stron

Opcja wypłaty pojawi sie po uzbieraniu minimum 35 $ , które mozna wyplacić na konto e-gold lub paypal, ewentualnie czek, ale nie polecam czeku.

 

Ja w tej chwili zarabiam 2.90 $ na godzinę i mam już 34 osoby, które zarabiają na mnie. Zajęło mi to około 2 miesiące. 1 czerwca wypłaciłem 365.28$ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use