Jump to content

Wyszukiwarki - krok po kroku


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
ten topic to smiechu warte

 

P.S.ja tez poprosze pw :D

a dla mnie smiechu warte jest twój post ponieważ gdybyś ty był początkującym to byś wcale tak nie napisał, nawet lepiej pewnie twoja prośba o wytłumaczenie również by się znajdowała w tym poście ;)
Link to comment
Share on other sites

chodzi mi o to ze wchodzac do tego topica myslalem ze znajde to jakies info ktore moze pomogly by mi w szukarkowym interesie, ale z tego co zauwazylem to nowi zglaszaja sie ze nie wiedza o co chodzi w tym biznesie a starzy wysylaja im pw z wyjasnieniami.

 

Dlatego tez chcialem zobaczyc co wyjadacze zawieraja w tych prywatnych wiadomosciach

Link to comment
Share on other sites

Dlatego tez chcialem zobaczyc co wyjadacze zawieraja w tych prywatnych wiadomosciach
wyjasnienie co i jak zrobić by móc zarabiać na wyszukiwarkach ;) proste i logiczne wytłumaczenie ,jeśli myślisz że podaję w nich ref linki to się mylisz ;) linki podaję tylko wtedy gdy ktoś mnie o to poprosi ;)
Link to comment
Share on other sites

no tak ale chcialem sie przekonac jak takie pw wyglada, wybacz za moja ciekawosc. Oczywiscie nie kwestiomuje tego ze Twoje pw wyglada inaczej jak mowisz. Ja nigdy sie nie zastanawialem nad zrobieniem takiej instrukcji zawsze wole wyjasnic wszystko na zywo :)
Link to comment
Share on other sites

Ale jaj wiecei co działam na innych forach ale takie cyrki jak tu sa

Wszedzie tylko wymiana czego sie da i zbieranie refów - mnie to po prostu przeraza !!!!!!!!!!!!!

NA tym to wszystko polega :) Kazdy chce zarobic jak najwiecej :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: tak jak w kazdym biznesie liczy sie kazdy grosz :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ale jaj wiecei co działam na innych forach ale takie cyrki jak tu sa

Wszedzie tylko wymiana czego sie da i zbieranie refów - mnie to po prostu przeraza !!!!!!!!!!!!!

NA tym to wszystko polega :) Kazdy chce zarobic jak najwiecej :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: tak jak w kazdym biznesie liczy sie kazdy grosz :grin:

 

I tu się mylisz - nie każdy ;). Nie traktuję tego "biznesu" poważnie - mnie to bawi. Wszystko co zarobię od razu wydaję - na reklamę, na poleconych, a czasami - w ramach widzimisie - dokładam coś z kasy zarobionej w realu.

Wysyłam informacje o zarabianiu na szukarkach, ale nie zdarzyło się żebym dołożyła do niej jakiś swój reflink, nawet nie wspominam o zapisaniu się pode mnie w ramach wdzięczności za pomoc. Owszem, zdarzyło mi się zdobyć w ten sposób poleconego ale nigdy nie wynikało to z mojej prośby lub zachęty.

 

Wish666 - bawi Cię to, że na tym forum jest więcej spraw związanych z załatwianiem interesów niż gdzie indziej. Zapewne masz rację. Tyle, że nie wynika to z tego, iż akurat tutaj zebrali się ludzie, którzy myślą tylko o zarabianiu centów. To raczej kwestia nieco większej liberalności tego forum. Nie wiem czy to dobrze, czy źle - kwestia gustu. Po prostu dajemy użytkownikom trochę więcej swobody. Fakt, że nie zawsze daje to dobre rezultaty i nie każdemu się podoba. Jednak moim zdaniem to dobrze, że fora różnią się od siebie - produkcję klonów zostawmy genetykom ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use