Jump to content

Jaką firmę zareklamować?


Kampo
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się czy puszczając reklamę firmy doskonale już znanej (za taką uważam Apollomails) jest jakakolwiek szansa, że ktoś się zapisze z mojego linku referencyjnego. Jak myślicie czy może bardziej opłaca się przeznaczyć pieniądze na zareklamowanie jakiejś nowej firmy?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo że im mniejsza firma tym łatwiej zdobyć refów... W tym konkretnym przypadku powiem tylko tyle że jeśli w apollo nie masz już teraz dużo refów to lepiej zareklamuj coś innego.
Link to comment
Share on other sites

Efekt reklamy nie zależy tylko od tego ile uzytkowników ma firma którą reklamujesz.. Jeżeli napiszesz ciekawą reklamę, to możesz zdobyć poro refków! Chociarz i tak wiadomym jest że najłatwiej jest zdobyć poleconych do nowych firm!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja uwazam ze bardziej oplacie sie reklama nowej firmy! Poniewaz nowe nie maja tylu membersow i masz wieksze prawdopodobienstwo ze nie bede tam juz zapisani i nie kazdy zna nowa firme a zechce ja wyprobowac! I poznac cos nowego! A stare firmy maja duzo membersow i jak wyslesz reklame to masz duzo prawdopodobienstwo ze ludzie ktorzy dostane reklame beda juz zapisani!!
Link to comment
Share on other sites

Ja mysle ze bardziej sie oplaca reklamowac firmy ktore wyplacaja! Poniwaz kazdy woli dostac jakis grosz do kiesznie! A i ty pewnie wolisz i jak bedziesz reklamowac firme ktora wyplaca to ty tez wiecej zarobisz a w firmach do reklam i tak duzo zarobisz bez poleconych.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use