Jump to content

Czy za granica moga klikac sam!!!


Recommended Posts

 

 

Frontside napisał:

20 to nie moze miec bo sa na to ograniczenia w sensie liczba wyszukan w ciagu doby na jedno ip.

 

 

NO WŁAŚNIE O TO MI CHODZIŁO

 

Mi tez ;)

 

A tak baj de łej to wątpie zeby ktos sie dorobił czegos samemu sobie wyszukujac. Oczywiscie troche mozna ale jak by wm zobaczyl ze caly traffic plynie z np 10 numerow ip to mysle ze by byla banita.

Link to comment
Share on other sites

Ale na modemie jest przeciesz zmienne IP Ciekawe czy oni tez maja takie lacze jak my neo a w neo tez jest zmienny IP i zmienia sie raz na dobe. Wiec jak bym mieli to by sobie mogli klikac takim to dobrze!!! Ciekawe czy oni tak kombinuja jak ja jakbym byl na ich miejscu. Reklamy szukarek tez pewnie kupuja? Na pewno bo to przecisz podstawa zeby zarobic na szukarce!
Link to comment
Share on other sites

Każdy adres IP można sprawdzić i namierzyć gdzie i skąd pochodzi ... nie ma znaczenia w tym momencie (de facto) jak to jest - w każdym razie liczy się kraj pochodzenia - a tu Polska jak n arazie jest daleeeeeekoooo w tyle i nieprędko (wieki) będzie rynkiem, który będzie wierzył reklamie :)
Link to comment
Share on other sites

w neo tez jest zmienny IP i zmienia sie raz na dobe

Skoro zmienia sie raz na dobe to tak czy siek moglbys wyszukac tylko kilka razy. Jak b Ci sie zmienial co godzine to co innego.

 

Ciekawe czy oni tak kombinuja jak ja jakbym byl na ich miejscu

No ladnie to o Tobie swiadczy :lol:

 

Reklamy szukarek tez pewnie kupuja? Na pewno bo to przecisz podstawa zeby zarobic na szukarce!

Dokladnie to a nie jakies kombinowanie jak tu sobie samemu wyszukac 3 razy na dobe.

Link to comment
Share on other sites

Jesli przesylaja dobry traffic to nie widze powodow dlaczego mial bys banowac caly kraj. Zawsze mozna zbanowac pojedynczego usera, chociaz wiem ze to duzo wiecej roboty niz dac bana na caly kraj. Nie zapominaj ze w Chinach jest wiele dobrych promotorow na ktorych mozesz dobrze zarobic.
Link to comment
Share on other sites

Ja chcialem jescze dodac ze jak na to forum wpadl by wlasciciel Blaze Runnera to mysle ze spro osob stracilo by konta i zarobki.

 

Ciekawe czemu miało by stracic.. i napewni nei tylko na tym forum by stracili .. bo wszedzie sie znajdą oszusci.. nie bede wyliczac po imieniu ..

 

 

 

 

kusztyk napisał:

Ciekawe czy oni tak kombinuja jak ja jakbym byl na ich miejscu.

 

 

Im mniej ludzi takich jak ty tym lepiej.

 

Wichura nasz adminie :) Mi sie wydaje ze deiaktnie słowo kombinuje tutaj nie pasuje ... bo do konca wyszuanie ze swojego IP 1-2 razy nie jest opisnae w Termsach ze to przestepstwo czy oszustwo..jezeli taki koles bedzie tak robił wieecej razy t wiaodmo ban bedzie od WMa ale spojz na WMa Bank Mails.. jest porownanie do kilku clicków z jednego IP a do przekretów na skale swiatową.. i mówisz ze jak mniejsmnij takich ludzi ... wiec tzreba zaczac od BM bo tam to sie dzieje .. bez urazy .. ale mysle ze poprostu kombinownaie w sensie u kusztyka znaczyło nie kombinowanie porzez przekret a "legalne" jak to w polsce bywa zarabianie.. jezeli sie myle popraw mnie ;)

 

 

własnie - myślę czy by nie zrobić ograniczenia na użytkowników z danych krajów ot np: Chiny ... rąbia każdego jak tylko można ...

 

juz masz przykład nastepny ;)

 

pozdrawiam wichura ;)

 

pozdro 4 all Forumiczów ;)

manej 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use