Jump to content

co to jest ???


hyperion
 Share

Recommended Posts

coraz bardziej jak wybieram jakiś post wyskakuje mi taki błąd

Nie mo|na wy[wietli strony XML

Nie mo|na przeglda wej[cia XML przy u|yciu arkusza stylów XSL. Popraw bBd, a nastpnie kliknij przycisk Od[wie| lub spróbuj ponownie pózniej.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Tag koDcowy 'a' nie odpowiada tagowi pocztkowemu 'img'. BBd podczas przetwarzania zasobu 'http://forumemoney.com/viewtopic.php?t=2626'. Wiersz 51, Pozycja 207

 

 

<td align=right" width="100%">http://66.197.211.85/~ocean/SearchPortals/Banerki/nitroo2.jpg</td><td>images/spacer.gif</td>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------^

 

co to jest ??

i czy tak bedzie zawsze??

Link to comment
Share on other sites

aha spoko

 

ale jak raz pojawi mi sie taki błąd to potem nawet odświeżenie nie pomoże.

Co jakiś czas mi to wyskakuje w VC , na tym to pierwszy raz miałem taki błąd.

 

Może to wina zaśmieconego cache i folderu cookies - spróbuj regularnie czyścić cache i cookies - oczywiście o ile tego nie robisz :).

Na swoim forum też miałam podobny problem - myślałm, że coś nie tak a tymczasem inni widzieli forum bez problemów i błędów. Okazało się, że to właśnie wina cache - wyczyściłam i po kłopocie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use