Jump to content

Snygl


Recommended Posts

Witam!

 

Bawicie sie w Snygl? Ja zawsze staram sie przejsc 4-ty poziom. Jak na razie, na 18 prob, przeszedlem 5. Mojej dziewczynie nawet udalo sie przejsc caly 6-ty poziom! Ale tylko raz. :wink: A jakie sa wasze statystyki? Do ktorego poziomu staracie sie dojsc?

Link to comment
Share on other sites

Polaczenie trafficu (tak jak ShareAdSpace) i hazardu (jest okreslone prawdopodobienstwo przejscia poziomu). Pierwszy poziom ma ryzyko zerowe ale nie dostajemy kasy i traffic jest 2:1, ostatni - szosty poziom ma ryzyko najwieksze (1/2), ale sa tam tylko dwie strony i jak nam sie uda przejsc, to dostaniemy 65536:1 oraz $3. Niestety jak nas zlapie red dragon, to tracimy caly traffic i kase.

Mozna zakonczyc swoja przygode wczesniej - mniejsze prawdopodobienstwo porazki (ja zwykle koncze na 4-tym poziomie) i zapisac zdobyty traffic i zarobki. Zapisanych nie zabierza nam juz zaden czerwony smok. Potem mozemy rozpoczac zabawe od nowa i przesc znowu jeden, dwa, cztery albo wszystkie szesc poziomow.

Mam nadzieje, ze rozjasnilem troche :)

Link to comment
Share on other sites

Powiedzmy, ze gra. normalny traffic, tylko, ze ma element ryzyka, co bardzo wciaga. Snygl jest bardzo popularny na getpaidforum. Musisz kombinowac, czy polakomic sie na wyswietlenie twoich 65536 za obejrzenie tylko jednej, czy zapisac sobie to, co juz zdobyles ;)

Wraz z trafficem dostaje sie tez kase (poziom 2 i wyzej). Niestety wyplata tylko w dolarach reklamowych, czyli na StormPay (i PayPal). Ja na przyklad zarobki z firm e-gold wyplacam, a z firm placacych na StormPay wydaje na reklame (np. wyszukiwarki).

 

Edit: Zobaczcie sobie na stronie: http://www.snygl.com/ Jest tutaj tabelka pokazujaca ryzyko, stosunek trafficu, itp. na kazdym poziomie (Realm). Mozna skonczyc na dowolnym i zapisac sobie to, co sie zdobylo (jesli wczesniej nie przyleci red dragon i nie zabierze). Jak ktos przejdzie 3-ci poziom to zarobi 3 centy, oraz 130 wyswietlen swojej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widze, ze wsrod Polakow nie jest to za bardzo popularne. Szkoda. Mnie to bardzo wciagnelo. Wciagnelo na tyle, ze zrobilem sobie powtorke z rachunku prawdopodobienstwa i policzylem jakie jest pstwo przejscia pierwszego poziomu, pierwszego i drugiego, 1-go, 2-go oraz 3-go i tak dalej.

Oto wyniki ile statystycznie razy powinno sie przejsc na 100 prob:

 

Realm: Przejsc:

1: 100/100 (pierwszy poziom nie ma ryzyka, wiec przejdziemy go na pewno)

2: 82/100

3: 52/100

4: 26/100

5: 9/100

6: 2/100 (caly Quest, czyli wszystkie 6 poziomow, ukonczymy 2 razy na 100 prob. Statystycznie oczywiscie)

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use