Jump to content

Czy Frist Zone jest wypłacalne???


Recommended Posts

Ja znam przynajmniej kilka osob ktore w ciagu ostatnich miesiecy dostaly lacznie ok 10 czekow z first zone . Zaden z nich nie mial pokrycia . Za kazdy z nich musieli w banku pokryc koszty ok 15-25 $ w zaleznosci od banku.

hm... czyli nie wypłaca ta firma na e-gold???? :? kurde szkoda.....

A by były super warunki.... no trudno szkoda:/

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Ja znam przynajmniej kilka osob ktore w ciagu ostatnich miesiecy dostaly lacznie ok 10 czekow z first zone . Zaden z nich nie mial pokrycia . Za kazdy z nich musieli w banku pokryc koszty ok 15-25 $ w zaleznosci od banku.

 

 

To niema jeszcze tak źle... 25$ to tylko polowa wypłaty.. :D :D

Ja słyszałem ze są wypłacalni a pobranie opłat za czek wacha sie od 10 - 20 zl. No jedyny problem to oczekiwanie na czek do 6 miesięcy :cry:

Link to comment
Share on other sites

Zapewniam cie ze nie sa wyplacalni .

 

Oto koszty :

 

-25 $ - ok 100 zl + prowizja za realizacje czeku 20 zl

 

Do tego jeszcze czekanie na wyslanie czeku ok 45 dni + jeszcze z dwa tygodnie idzie .

 

Moim zdaniem sciemniacze na maksa . Z dwa latka temu jeszcze bez problemu placili.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Zapewniam cie ze nie sa wyplacalni .

 

Oto koszty :

 

-25 $ - ok 100 zl + prowizja za realizacje czeku 20 zl

 

Do tego jeszcze czekanie na wyslanie czeku ok 45 dni + jeszcze z dwa tygodnie idzie .

 

Moim zdaniem sciemniacze na maksa . Z dwa latka temu jeszcze bez problemu placili.

 

Dobrze cię rozumiem, prócz twojej wyszukiwarki niema lepszej.

Są kwestnie z którymi się z Tobą zgadzam i są takie z którymi nie :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm . Nie wiem co masz na mysli . Temat dotyczy wyplacalnosci czekow z first zone a nie tego czy bunny jest dobra wyszukiwarka .

 

Byc moze nie rozumiesz co czytasz . W zadnym z postow w tym temacie nie padlo slowo bunny-search .

 

 

Zreszta mozesz poczytac na getpaidforum ze wiele osob ma taka sama sytuacje z czekiem bez pokrycia . Ja tylko przyblizam wam jak to dokladnie wyglada w Polsce i naszych bankach .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use