Jump to content

Czy zapisujac sie do danej firmy czytasz regulamin ?


Recommended Posts

Mam takie pytanie a moze i temat do dyskusji .

 

Chcialem wiedziec czy zapisujac sie do jakiejs firmy czytacie w ogole regulamin ?

 

A moze interesuja was tylko zasady zarabiania , kiedy firma placi itd ?

 

Ze swojego doswiadczenia wiem ze ok 80 % osob zapisujacych sie nie czyta ani regulaminow, ani sekcji FAQ ani tez maili od administratora.

 

Jak to jest w waszym przypadku ?

Link to comment
Share on other sites

ja im większą wagę przywiązuję do danej firmy tym dokładniej wgłębiam sie w termsy i maile od admina

 

ponadto jeśli firma wydaje mi się w jakis sposób podejrzana wtedy zawsze szukam haczyka czy to w termsach czy FAQ

 

jednak nawet znajomość termsów nie wystarcza czasami bo WM może wymyśleć własne zasady nawet na poczekaniu, o których nie będzie tam mowa, a które będzie egzekwować i nikt mu nic nie zrobi...ale w takich przypadkach najlepiej dać sobie spokój z daną firmą i danym WM...

Link to comment
Share on other sites

ja im większą wagę przywiązuję do danej firmy tym dokładniej wgłębiam sie w termsy i maile od admina

 

ponadto jeśli firma wydaje mi się w jakis sposób podejrzana wtedy zawsze szukam haczyka czy to w termsach czy FAQ

 

jednak nawet znajomość termsów nie wystarcza czasami bo WM może wymyśleć własne zasady nawet na poczekaniu, o których nie będzie tam mowa, a które będzie egzekwować i nikt mu nic nie zrobi...ale w takich przypadkach najlepiej dać sobie spokój z daną firmą i danym WM...

 

święte słowa coraz częściej spotykamy WM którzy wymyślają jakieś punkty w regulaminie :evil:

Link to comment
Share on other sites

Powiem ze nawet wiekszy odsetek nie czyta FAQ/RULES bo po co skoro zna się admina ;) ale już niedługo okaże się, kto tak naprawdę czyta. Mnie jako adminowi znudziło się przypominanie zasad obowiązujących w danym programie ...

 

i parę głów poleci :D

 

święte słowa coraz częściej spotykamy WM którzy wymyślają jakieś punkty w regulaminie

i coraz więcej namolniaków, którym REGULAMIN przeszkadza zarówno w zarobku jak i życiu powszednim ... nie mówiąc o doczesnym :?

 

PS. moge byc kaznodzieją :?: ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Powiem ze nawet wiekszy odsetek nie czyta FAQ/RULES bo po co skoro zna się admina ;) ale już niedługo okaże się, kto tak naprawdę czyta. Mnie jako adminowi znudziło się przypominanie zasad obowiązujących w danym programie ...

 

i parę głów poleci :D

 

święte słowa coraz częściej spotykamy WM którzy wymyślają jakieś punkty w regulaminie

i coraz więcej namolniaków, którym REGULAMIN przeszkadza zarówno w zarobku jak i życiu powszednim ... nie mówiąc o doczesnym :?

 

PS. moge byc kaznodzieją :?: ;) :P

 

 

chodziło mi o to że coraz więcej adminów zmienia regulamin wyżuca osoby a potem im wysyła maila że regulamin został zmieniony i za jego nie przestrzeganie zostało mu konto skasowane.....

 

p.s nie mówie o żadnej wyszukiwarce (już powiedziałem temat tamten jest zamknięty po co do niego wracacie)....

Link to comment
Share on other sites

ja tam zazwyczaj czytam , czasem zapominam a czasem sprawdzam tylko czy regulamin nie jest taki sam jak wszedzie , wiekszosc firm gp przeciez tak ma ze regulamin jest taki sam ze skryptu cc , to nie ma sensu tego czytac 20 razy ,

w szukarkach zawsze czytam regulamin , przynajmniej zanim wysle jakas reklame ,

w innych sprawach tez czytam , kiedys sie nawet z jednej firmy co bannery na stronie sie ich umieszcza sie wypisalem bo miala za dlugi regulamin i nie chcialo mi sie czytac :)

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, maile i część pewnych warunków czyta zdecydowana większość. Nawet jeśli sie zna angielskiego to żaden problem przy obecnej technice (internetowe tłumacze, collins itp). Regulaminy są zawsze naciągane, zmieniane z minuty na minutę lub dowolnie interpretowane przez WM. Mam tego dobitne dowody np.w earnings, czy themost.. W pierwszym przypadku zrobiono zmiany w zarobkach za poleconych nie ujmując tego w regulaminie lecz tylko w home, w drugim zwiększono minimum dla goldów ujmując to w regulaminie ale w redemption zapomniano o tym i została stara kwota. Mam trzeci przypadek, gdzie WM przy żądaniach płatności wymyslił konieczność swojego udziału zrobkowego procentowo do refków i tego nie dał do żadnego regulaminu. WIĘC REGULAMINY TO CHYBA FIKCJA i nie dziwie się, że ludzie tego nie czytają, bo i tak nie polega to na prawdzie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use