Jump to content

Problem z hackerem.........


Recommended Posts

podobno ten sam hacker co wysya pogruszki dla ekipy ST włamał się na serwer Valuesearch i teraz każdy dostaje maile że St to scam i podobne oszustwa. Oto przykład maila jaki dostałem:

Hi,

 

If you received an e-mail stating we are having financial problems and requesting you to join Searchtrance, please be aware this is a SCAM by Searchtrance.

 

We have no association with Searchtrance whatsoever and far from experiencing any financial difficulties. To the contrary, our income has doubled that of last months, because of everyone's help in obtaining new affiliates.

 

Also, we dont have a main feed as the letter states, but in fact use 6 different feeds and unlike most search engines we never require you to wait till they pay us. We always pay you out of our own money. So if we ever had a problem with a feed it would never effect you.

 

If you have any concerns about your money, just request payout and it will be sent immediately.

 

Searchtrance is registered to Donald Muller of Denmark and has only been in business 2 months. Be careful if your an affiliate of his. Anyone that would go to this extreme to steal affiliates, cannot be very trustworthy.

 

Below is a copy of the e-mail. Notice the writers inability to write in proper english.

 

webmaster@valusearch.com

--------------------------------------------------------

===============================

 

Dear members

 

 

We are currently having some financial problems . One of our main feed refused to pay us . We will try to do our best to recover this funds .

 

Please join our another searchengine .

 

Here is link

 

http://www.searchtrance.net

 

bez komentarza :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Z tego co kiedys przegladalem rozne fora , mozna znalesc ruskich specjalistow co za 500 $ zaklocaja dzialalnosc jakiejs strony .

 

 

Jakiś Ty obeznany w tych tematach :? :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Mam dosc szerokie zainteresowania . Nie ograniczam sie do Getpaidow , interesuja mnie takie sprawy jak zarzadzanie serverem , jezyk php , czasem java ,zarzadzanie siecia osiedlowa ,ostatnio algorytmy genetyczne . Wymieniajac ograniczylem sie wylacznie do zainteresowan komputerowych .
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Mam dosc szerokie zainteresowania . Nie ograniczam sie do Getpaidow , interesuja mnie takie sprawy jak zarzadzanie serverem , jezyk php , czasem java ,zarzadzanie siecia osiedlowa ,ostatnio algorytmy genetyczne . Wymieniajac ograniczylem sie wylacznie do zainteresowan komputerowych .

 

Hyh widze, że jesteś oczytanym ludkiem :P

 

Może powinieneś iść do milionerów, szyciowej szansy czy jakimś tam madrym programie i wygrać dużo więcej niż marnować czas na takie bzdety :P ??

Link to comment
Share on other sites

ja proponuje: "Najsłabsze ogniwo" będzie mógł pogadać z K. Sztuką i usłyszeć słyne słowa:

"jeśteś najślabsze ogniwo" albo "twoja inteligencja jest zaskakującia, aś mnie olśniło" lub też "chyba ci sie mózg przegział i śtraciłeś pare"

 

normalnie polecam jak ja to widze no to myśle że nie ma już ludzi śmieszniejszych a tu wchodze na forum i jednak kogoś zawsze znajdzie się :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

bunny-search jak masz takie zainteresowania to pefnie dobry z Ciebie hacker :wink: Hyh wy informatycy wsystko możecie, zwiesić kompa czy zablokować komuś strone :twisted: :twisted:

 

Podziwiam was:D:D

Link to comment
Share on other sites

Może powinieneś iść do milionerów, szyciowej szansy czy jakimś tam madrym programie i wygrać dużo więcej niż marnować czas na takie bzdety

 

Kazdy ma jakies zainteresowania . Ja z nimi wiaze swoja przyszla prace .

 

 

Wiesz Hyperion jakos nie bawia mnie turnieje w tvn , pewnie nie zauwazyles ale przygotowywane sa pod masowa publicznosc i powodzenie lub nie nie zalezy do konca od wiedzy uczestnika .

 

Z turnieji intelektualnych moim zdaniem najbardziej sprawdzajacym wiedze byl miliard w rozumie . Ludzie ktorzy tam wystepuja robia na mnie naprawde ogromne wrazenie .

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi ale nie mam zbyt duzego pojecia o hackowaniu . Nie widze w tym nic pociagajacego . Znam to bardziej od drugiej strony . Czyli co robic zeby do wlaman nie dochodzilo .

 

Nie wiem czy wiesz ale wiekszosc hackerow to osoby ponizej 18 lat . Prawdziwi zapalency . Poczytaj sobie troche w internecie na temat takich ludzi .

 

Poza tym dam tu pewien przyklad , ok 3-4 lata temu na jakims spotkaniu administratorow osiedlowych ( ja bylem jako osoba towarzyszaca koledze ) , jedna babeczka z nami zalozyla sie ze w ciagu 24 h skasuje nam system ( chodzilo sobie wtedy Fresco przeniesione na hdd ) . No i rzeczywiscie udalo jej sie w jakis sposob dostac , zmienic haslo root'a , zalozyc sobie konto .

 

Jedyne co moge powiedziec to ze podziwiam takich ludzi .

Link to comment
Share on other sites

ROTFL...

 

ja też znam HACKOWANIE od drugiej strony czyli jak się zabezpieczyć "załoz software na swój hardware" ;) :P i hackerka mnie równiez nie pociąga - ale zabezpieczenia owszem i patrzenie jak ludzie forusują takie rzeczy ...

 

zwłaszcza patrzenie jak próbują sforsować 3 firewalle połaczone szeregowo ... miód na moje serce kiedy tracą cierpliwośc już na pierwszym :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use