Jump to content

co się bardziej opłaca?


Rumun
 Share

Recommended Posts

to zależy od rodzaju reklamy bo jeśli PTC to dajesz banner i tu możesz wybrać czy dasz linka na swoją strone czy dasz link polecający. Myśle że jeśli reklamujesz w zagranicznych firmach to lepiej jest dać link polecający bo i tak większość osób które odwiedzą twoją strone nie będzie znała polskiego.

 

Podobnie jest z mailami :)

Link to comment
Share on other sites

natomiast w polskich firmach polecam w PTC brac reklame swojej strony :) ja np. dzieki ostatniej reklamie w onetmails (500 klikow w PTC) zyskalem 3 reffow w omega search, okolo 5-6 do roznych innych firm, 2 zapisalo sie do subskrypcji :D

a raz wpadl koles ktory sie zapisal do wszystkich firm :D

a wiec polskie firmy -> reklama swojej polskiej strony najlepiej

Link to comment
Share on other sites

nie no tak dobrze to nie ma... naprawde mi sie wtedy fuks trafil z ta reklama OnetMails.

z zagranicznymi firmami nie jest tak dobrze - jak w polskiej firmie 3-4 dostane reffow na 1500 klikow to jest dobrze :/ (dlatego ostatnio nie reklamuje pojedynczych firm - chyba ze polskie ;) )

a ze strona to roznie.. czasami nikt sie nie zapisze, a czasami jest tak ze duzo reffow wpadnie :) to zalezy..

Link to comment
Share on other sites

Ale cuda sie zdarzaja! Ostatnio egoldclicks daje jakies kosmiczne linki w PTC za 500pkt Nie licze na zbyt wiele w tej firmie wiec wykupilem cztery razy impresje bannera (potem sie zastanawialem po co?). I efekty przeszly najsmielsze oczekiwania - po tygodniu 7 refkow w trzech firmach.....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ale cuda sie zdarzaja! Ostatnio egoldclicks daje jakies kosmiczne linki w PTC za 500pkt Nie licze na zbyt wiele w tej firmie wiec wykupilem cztery razy impresje bannera (potem sie zastanawialem po co?). I efekty przeszly najsmielsze oczekiwania - po tygodniu 7 refkow w trzech firmach.....
sorry ale możecie mi powiedzeć o co chodzi z tą reklamą "impresja banner" ? Bo to {Banner Impression - Typ reklamy, jest to wyświetlenie bannera w danej firmie(reklamy graficznej)} mi niewiele daje
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
no i zapomniałem jeszcze.. jak nie strony w polskich firmach to.. polskie firmy :D z reklamy do 300 w BM (juz dosc dawno) cos okolo 15 reffow w onetmails :D

 

OnetMails to wogole magia jakas jest :)

 

w AdZone dalam wyswitlanie bannerka i w szczycie bylo 13 osob na I poziomie 5 na II i 2 na III. teraz jest ich troche mniej, ale nadal nie ma na co narzekac.

 

rownoczesnie poszly bannerki (wyswietlenia tylko) do 3 innych firm i tam posucha. OnetMails to magia :)

 

[adminie OM, czytasz to? ;) ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use