Jump to content

Witamy nowego egzeku(modera)tora :)


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

To ja sie umowiłem pierwszy g:D>

 

zapisy przyjmuję według kolejności zgłoszeń ;)

 

Witam wszystkich - tych, którym nie specjalnie podoba się mój nowy status również ;) - i oczywiście z wrażenia zabrakło mi słów :roll: - co raczej nieczęsto mi się zdarza.

 

Zatem na początku kariery ;) moderatora e-money - obiecuję rzetelnie wypełniać wszelkie związane z tym obowiązki :twisted: - czy jest tu jakaś odpowiednia formułka przyrzeczenia moderatora ;)?

 

Poza tym postaram się nie przesadzać z egzekucjami - mordowanie nie leży w mojej niezwykle łagodnej naturze :twisted:.

Link to comment
Share on other sites

g:D> Przyłączam się do gratulacji, magbag.

 

Są szczere, bo choć jak widać, niektórzy g:zla jeszcze Cię nie poznali, to inni zdają sobie sprawę z faktu, że możesz się prawdziwym skarbem okazać. :684:

Gratulacje składam również Administracji Forum E-Money - zarówno z racji mądrego wyboru jak i z pozyskania w swych szeregach takiej osoby.

 

:509:

Link to comment
Share on other sites

o o o

 

Magbag nie moglem ominac takiej okazji :P Zapisalem sie tu chyba juz jakis czas temu, ale jakos klawiatura i mysza prowadzily mnie w inna strone, stad to jest moj pierwszy post, chyba :wink:

Gratulacje, ja dobrze wiem ze sobie poradzisz... Bedzie pieknie, bo inaczej byc nie moze :D

Link to comment
Share on other sites

Forum zakladalemdla uzytkownikow - masz racje. Ale i na pen nie po to zeby to uytkownicy rzadili. Pomysllogicznie co by bylo gdyby kazda prozba byla spelniana. Ankiety sluzapo to zeby przyblizyc zdanie i opinie uzytkowniokow Forum. Ale i tak zawsze decyzje podejmuje admin z moderatorami.TAk jest na kazdym FOrum i jesli tego nie rozumiesz, to ja na to nic nie poradze.

 

a co do przykladu otym dzile.. jest dzial lancuskzow wiec nie wiem o oc cichodzi... cos nie pasuje :?: ja nikogo do obcowania z moja osoba nie zmuszam.

 

jak mozecie oceniac kogoc kogo jak sam mowies zdobrze nie znacie. Poczekajcie i wtedy ocenicie...

Link to comment
Share on other sites

heh jeśli chodzi o głosowanie to ewentualnie admini i modzi między sobą w swoim jakby to powiedzieć magicznym dziale "moderatorzy" podejmują taką decyzję nie użytkownicy

 

 

Za dużo wazeliny nie przesadzasz?? Forum dla użytkowników stwożone. Jak już pisałem bez użytkowników forum nie istaniałoby. Admin podejmuje decyzje ale jeśli będą coraz częsciej wbrew woli użytkowników to forum padnie....

przeczytaj powyższy post Daniela to może pojmiesz,na żadnym forum nie ma tak że użytkownicy decydują o wszystkim
Link to comment
Share on other sites

Magbag: Wraz z całym ludem Paladynów składam na twoję ręce gratulacje ;] i życze wytrwałości w pełnieniu funkcji moda.

Naprawdę imponująca kariera. Jeszcze wczoraj zarejestrowałaś się a dziś zostałaś modem (no może trochę przesadziłem :P )

Ps. Niech ktoś tu posprząta ;)

Link to comment
Share on other sites

Magbag: Wraz z całym ludem Paladynów składam na twoję ręce gratulacje ;] i życze wytrwałości w pełnieniu funkcji moda.

Naprawdę imponująca kariera. Jeszcze wczoraj zarejestrowałaś się a dziś zostałaś modem (no może trochę przesadziłem :P )

Ps. Niech ktoś tu posprząta ;)

 

trafiłeś w sedno sprawy :twisted:

Link to comment
Share on other sites

magbag ja nie mam watpliwosci, to nie chodzi zupelnie o to, bo jestem przekonana w 100% o Twojej dyspozycyjnosci i wiem (przynajmniej mam taka nadzieje) ze bedziesz dobrym moderatorem, tylko jak sama powiedzialas - to kontrowersyjny wybor i nieco mnie zaskoczyl, ale zycze powodzenia i o jakies chody u nowej modki ;) niech przymknie czasem oko i zapomni o jakims punkcie karnym hyhy to tylko tak jakby co bo narazie nie mam sobie nic do zarzucenia (chyba) ;)
Link to comment
Share on other sites

wypowiedzi niektórych są żałosne... z całego serducha popieram, bo oprócz wiedzy, stażu niesłychanie ważna jest OSOBOWOŚĆ. A tej w tym przypadku nie brakuje.

Gratulacje zatem z odcieniem zazdrości, że łowcy głów z emoney byli tym razem szybsi ;-) (ale i my mamy swoją ulubioną mordkę, który to wybór okazał si bardzo trafny - prawda anta ? :-p )

Link to comment
Share on other sites

:oops: Admin łaskaw dla mnie bardzo, nie wróży to nic dobrego :roll: :oops:

Mogę mieć tylko cień nadziei, że wybór nie będzie poddany ankiecie [-o<

Obawiałabym się bardzo, mimo wielkiej życzliwości z jaką się na FVC spotykam. Pod wieloma względami - niestety - nie dorównuję magbag.

Link to comment
Share on other sites

Pod wieloma względami - niestety - nie dorównuję magbag.

 

Zdecydowanie przesadzasz ;) - o sobie mogłabym powiedzieć dokładnie to samo w odwrotnej konfiguracji - zwłaszcza, że każda z nas ma swój "zbiór względów" ;).

 

Szuwi - dziękuję :).

 

BTW Dla tych, którzy sądzą, iż ten post to przejaw nieszczerej adoracji z elementami lizania skrzętnie ukrywanej przed publicznością części ciała... niech sądzą tak nadal - do woli :twisted:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use