Jump to content

Wpływy


eros_14
 Share

daj aCzy na wybór moderatora powinni mieć wpływ użytkownicy  

13 members have voted

  1. 1. daj aCzy na wybór moderatora powinni mieć wpływ użytkownicy



Recommended Posts

ja zaglosowalem na nie wiem , bo z jednej strony forum jest dla ludzi , zazwyczaj nowy mod z tych ludzi jest wybierany i wiele osob moze sie czuc pokrzywdzonych "czemu nie ja"

jednak opcja demokratycna nie ma sensu bo moze wygrac ktos kto najwiecej lizal d*pe wszystkim ...

poza tym skoro to nie jest forum na ktore ludzie sie skladaja tylko ma wlasciciela ktory za nie odpowiada to on powinien dokonywac wyborow kto mu bedzie pomagal

Link to comment
Share on other sites

powinno bys tak jak na kazdym normlanym forum.. decysje podejmuj Admin i moderatorzy.. uzytkonicy moga tylko zasugerowac.. co w cale nie ma byc jednoznaczne z ich wyborem...

powod:

- administarorzy i moderatorzy zazwyczaj wiedza wiecej niz inni uzykownicy... (o innych uzytkownikach foum) bo nie wszytkie przekrety i przewinienia innych sa ujawniane... - niektore sa w toku rozwiazywania, inne sprawdzane, jeszce innym daje sie szanse na poprawe...

- wazne jest aby caly zesopl administarorzy + moderatorzy lubili sie i dobrze sie im wspolpracowalo, a takie narzucenie zdania napewno by zepsulo dzilanie zespolu

 

tak wiec kategoryczne NIE

Link to comment
Share on other sites

oj zaczyna tutaj panować reżim administratorów :D:D

 

to znaczy, że nie mamy nic do gadania i możemy sobie tylko poczytac, ewentualnie coś napisać ??

 

chyba danielq możemy chociaż wyrażać swoje opinie i takie posty właśnie jak ten Twój powyżej mają wszystkich sprowadzać na ziemię :D:D ;)

 

I TAK LUBIĘ POSTY MAGBAD, WIĘC NIE MAM NIC PRZECIWKO ABY ONA BYŁA MODEM

Link to comment
Share on other sites

Owszem, opinia użytkowników powinna mieć znaczenie - nie tylko w takim przypadku. I o ile mi wiadomo, ma - zawsze i wszędzie. Nie może być jednak jedynym miarodajnym wyznacznikiem.

Twórca i własciciel strony tworząc ją stawia sobie jakąś ideę, do której zmierza.

Te sprawy nie zawsze dają się w stu procentach pogodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use