Jump to content

Co sądzicie o mojej stronie??


Guest
 Share

Recommended Posts

witam, ogólnie to jPORTAL fajnie wygląda i tego po prostu się nie ocenia, ale oceniam szatę graficzną oraz zawartość serwisu.

 

Szata graficzna nawet fajna podoba mi się, miła dla oka. Może kolorki troszkę za miękkie, ale chyba tak ma być, nie wszystkim musi się podobać, co do zawartości to jeszcze wszystkiego nie przejrzałem, ale wszystko z czasem sobie obejrzę.

 

może jeszcze jedna sprawa, ta grafika na górze strony to troszkę mi się nie podoba, zamiast statycznej grafiki to można by wrzucić coś ruchomego to zawsze przyciąga oko a przydaloby się troszkę rozruszać tę stronkę bo może ona troszkę zamieszać, hehehe :D :D :D

 

oceniam tak jak w szkole od 1 do 6

 

moja ocena:

2 za użycie jPORTAL

2 za zawartość serwisu, która mam nadzieje ze będzie się zwiększać z czasem

+ za szatę graficzną, dlaczego tylko, „+” ponieważ za mało elementów ruchomych, które przyciągają oko oglądającego

 

Ocena końcowa: 4+, serwis ładny i przejrzysty :) :) :)

 

Jak coś się poprawi to moja ocena na pewno się podwyższy

 

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Teksty nagłówkowe - i w menu i w tytułach newsów są umieszczone na przecięciu zielonej i seledynowej belki - być może to zamierzone ale nie wygląda najlepiej. Baner w topie wyglądałby chyba lepiej gdyby zajmował całą powierzchnie topu. Typografia nie najlepsza - czcionka użyta w banerze nie specjalnie pasuje do czcionki na stronie. Jak na stronę o humorze baner robi nieco przygnębiające wrażenie - jest zbyt ciemny a elementy wyglądają jakby były rozmieszczone przypadkowo. Punkt dla Riklaunima ;) za przejrzysty theme JPortalu a dla Ciebie + (nieco mniejszy) za wybór tej skórki ;).
Link to comment
Share on other sites

co do loga,

raki killer jest dokładnie tak jak mówisz,

logo z braku photoshopa (niedawno robiłem format a miałem tylko obraz cd'ka) zostało zrobione na szybko w paint'cie,

ale niedługo je przerobie,

narazie musze reklamować strone i materiały zdobywać

Link to comment
Share on other sites

strona super, aczkolwiek mam wrażenie że można taki jportal ściągnąć z neta nwet coś podobnego już widziałem tylko z inną szatą graficzną i tylko ją mogę tu ocenić.

Szata graficzna- 4

 

Oczywiście, że można ściągnąć - to polski skrypt CMS. Co do skórki - to podpis autora masz w stopce i również można ją ściągnąć.

 

gregus_2004 - życzę powodzenia - i Wam, i stronce ;).

Link to comment
Share on other sites

no już jest coraz lepiej,

zmieniony theme (taki już zostanie)

logo zrobione pod tego theme'a,

kolejne materiały,

tylko że teraz jest jeden problem,

potrzebuje więcej miejsca, i dlatego nie dodawałem nowych gier, albo filmików

Link to comment
Share on other sites

heh mimo wszystko wciąz obstaje przy tym iż logo jest zrobione by po prostu było -jakies takie niewyraźne i o słabej jakości, do tego nie wymiarowe bo z lewej strony wystaje kawałek tła, ktore jest w standardzie skórki (chyba ze tak jest tlkyo u mnie).

 

No ale róbcie róbcie [:

Link to comment
Share on other sites

do tego nie wymiarowe bo z lewej strony wystaje kawałek tła, ktore jest w standardzie skórki (chyba ze tak jest tlkyo u mnie).

 

Raki na jakiej rozdzielczości monitora pracujesz - 800x600? I na jakiej przeglądarce? Ja mam 1024x768, I.E. i u mnie tło widać dookoła wszystkich elementów - w tak wyglądającej kompozycje top węższy od reszty elementów zupełnie nie przeszkadza - a generalnie jest wycentrowany - więc i z prawej i z lewej strony widać dokładnie tyle samo tła. Poza tym - de gustibus non est... - ale moim zdaniem to logo to krok milowy w porównaniu z poprzednim ;). Można uznać, że właściwie idealnie pasuje do tematyki strony. Przypomnij sobie jak wygląda grafika w większości pism dotyczących humoru czy w dowcipach graficznych (sztandarowej pozycji tego typu - "Szpilki" zapewne już nie pamiętasz, chyba że wpadł Ci w ręce jakiś numer archiwalny - a jeśli nie - możesz zobaczyć teraz - http://www.sadurski.com/sadurski/szpilki.htm ). Zazwyczaj jest ona rysowana prostą kreską i celowo stylizowana na trochę niechlujny, schematyczny rysunek dziecka, któremu obce są pojęcia proporcji, perspektywy, kompozycji. Zatem ten baner można również uznać za swego rodzaju stylizację ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use