Jump to content

imperiumreklamy - dlaczego nie mozna ufać - odpowiedz tutaj


Pretorius
 Share

Recommended Posts

Moze ty mialas trudne dziecinstwo, ale ja nie i dzieki temu rozrozniam co jest dobre a co zle. Dosc juz oszustw i dymania klikaczy. I dokladnie moim celem jest rozwalenie tych wszystkich pseudo firm.

Dostalem juz odpowiedz od hajduka z KGP, wiec seans nalezy uznac za rozpoczety. A koniec to bedzie za jakis czas tego gpt a nie tego posta.

Link to comment
Share on other sites

Pretorius wiem, że starasz się stać na straży uczciwości w tym dziwnym biznesie - i absolutnie to popieram (choć i Tobie zdarza się przymknąć oko na oszustwo gdy w grę wchodzi zarobek własny - i nie pytaj się do czego "piję" - bo zapewne doskonale wiesz do czego ;) )

 

Wiem wiem... chodzi o E2all i reklame którą tam kupiłem

 

szuwarek otrzymał odemnie wszytkie materiały, które świadczyły o mojej "nie winności"

A reklama to reklama, za DSM i Bank-Mails też mnie zlinczujcie...

PS. 95% firm to scumy... nie wyobrażam sobie ktoś był tylko w tych 5%

Link to comment
Share on other sites

Prokurator - moje pytanie nie dotyczyło Twojego dzieciństwa ale skoro wyczytałeś gdzieś między wierszami tę informację - chyba już znam odpowiedź.

 

Rozumiem, że Ty jesteś jednym z oszukanych? - czyli sam kiedyś klikałeś? - odprowadziłeś od tej działalności należne podatki? - a może nie udało Ci się zobaczyć ani centa z tej działalności i stąd Twój jad?

 

Jesteś czysty jak łza Panie Prokuratorze? - jeśli tak rzucaj kamieniami dalej - Twoich frustracji to zapewne nie wyleczy ale na pewno dostarczy Ci zgryźliwej satysfakcji, że kogoś ewentualnie zniszczyłeś. Uważaj tylko - bo czasami gdy podpalisz dom sąsiada od iskier może się też zająć Twój własny.

 

BTW Twoje rozróżnienie dobra od zła nosi bardzo wyraźne znamiona rozróżnienia subiektywnego - tymczasem prawdziwa uczciwość jest z natury swej obiektywna. Co do swojej interpretacji kolorów - czarnego i białego - nie mam wątpliwości - a to czy według postronnych je rozróżniam - nie mnie oceniać.

Link to comment
Share on other sites

ehhh

 

znow ktos szuka dziury w calym,

gosciowi sie nudzi i mysli ze zyje w super sprawideliwym kraju gdzie mozna cos wyegzekwowac

ja to widze ze kolo chce komus zrobic chamstwo, a takie cos robi sie z jakis pobudek (moze zazdrosc, albo taki charakterek)

jak taki madry to niech poda na forum swoje dane osobowe i oskarza gdy nie jest anonimowy

takich ldzui ktorzy probuja kombinowac to sie u mnie w bagazniku do lasu wiezie...

podsumowuja proponuje dac sobie z nim spokoj, dla mnie to kolejny choleryk z 'paczki' tych co probowali wymusi okup na WM'ach ST... brzmi jak kpina...

Link to comment
Share on other sites

ehhh

 

znow ktos szuka dziury w calym,

gosciowi sie nudzi i mysli ze zyje w super sprawideliwym kraju gdzie mozna cos wyegzekwowac

ja to widze ze kolo chce komus zrobic chamstwo, a takie cos robi sie z jakis pobudek (moze zazdrosc, albo taki charakterek)

jak taki madry to niech poda na forum swoje dane osobowe i oskarza gdy nie jest anonimowy

takich ldzui ktorzy probuja kombinowac to sie u mnie w bagazniku do lasu wiezie...

podsumowuja proponuje dac sobie z nim spokoj, dla mnie to kolejny choleryk z 'paczki' tych co probowali wymusi okup na WM'ach ST... brzmi jak kpina...

 

 

Dokładnie :twisted:

Link to comment
Share on other sites

a ja cieszę się że kwestia ta została poruszona i że dane zostały uzupełnione.

coś ostatnio musiało stać się i w światowym get-paid, bo obecnie sporo webmasterów okrasza stopki swoich maili adresami analogowymi.

nie spodziewam się aby jakaś polska firma get-paid była rzeczywiście zarejestrowana w US i Statystyku (może oprócz Logomedii ;-) ) i jest to nadal szara strefa, ale kto wie - może z czasem i z większymi zyskami ktoś wreszcie się na to zdecyduje ?

Link to comment
Share on other sites

tak na zdrowy rozsadek ktory z was podaje prawdziwe dane przy zapisach do firm?

 

ja tez podaje prwdziwe dane,no i co z tego i tak tego nie wykorzystaja reklam na poczte mi nie beda pzreciez ze stanow przysylac,a nawet jakby to wywale do smieci i juz.

 

Co innego gdybym mial wyslac skan dowodu lub paszportu,tego bym nie zrobil nawet jakby mi 10$ wplaci od razu ne egolda,bo wiem jakie rzeczy mozna zrobic z tymi skanami

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tak na zdrowy rozsadek ktory z was podaje prawdziwe dane przy zapisach do firm?

 

ja tez podaje prwdziwe dane,no i co z tego i tak tego nie wykorzystaja reklam na poczte mi nie beda pzreciez ze stanow przysylac,a nawet jakby to wywale do smieci i juz.

 

Co innego gdybym mial wyslac skan dowodu lub paszportu,tego bym nie zrobil nawet jakby mi 10$ wplaci od razu ne egolda,bo wiem jakie rzeczy mozna zrobic z tymi skanami

 

A mi kazał mbank wysłac skan i wysłałem a przy okazji jeszcze musiałem i dowód taty :) i się tez zgodził

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to powiedziec, ale tak naprawde to wszyscy okradamy siebie samych. Nie odprowadzajac podatków doprowadzamy do deficytu, rząd okradajac nas sam robi se problemy. Zamykając choćby jedna firme nie zwalniamy tylko ich pracowników ale takrze wszystko co się kręciło obok. Co za tym idzie mamy być uczciwi i nie pozwalac na oszustwa a zarazem byc uczciwym, moim zdaniem to byo by dobre rozwiazanie jakby ktoś przmówił wzystkim do rozumu, ale jedna osoba nic nie zdziala, co za tym idzie - oszukuj ile wlezie bo i tak ci tez oszukują a ich jeszcze wiecej oszukuja :evil:
Link to comment
Share on other sites

Niestety to prawda, choc nie wszyscy oszukuja swiadomie :).

nie koniecznie zgodze sie z twoim ostatnim zdaniem, wole miec te uczucie ze chociaz jestem tym jedynym uczciwym :), przynajmiej bede mial czyste sumienie.

btw . znam duzo ludzi ktorzy nie lubia oszukiwac oraz tepia oszustwa jesli dowiedza sie ze ktos z ich grona dopuscil sie tego, i to grono sie poszerza wiec chyba narod polski zmierza w dobra strone :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use