Jump to content

co z punktami ?


kunderak
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
mam nowy pomysl odnosnie punktow - transfer punktow miedzy kontami (w redemption beddzie buuton - przekazanie 500 punktow na konto innego uzytkownika w okienku wpisujac jego nick, a kosz tej operacji 600pkt albo przekaz 400 a koszt 500)

 

pomysl nie jest zly... ale ;)

- punkty maily byc szansa dla pojedynczego klikacza na w miare szybka reklame... a po rozpoczeciu transferow.. byly by osoby, ktotre by skupowaly od innych itp.. co zminilo by troche zalozenia ;)

- pozatym zaczely by sie tagowanie punktami i ich sprzedaz... przez co napewno by zmalala ilosc osob chetnych na zakup reklamy pienieznej ;)

 

 

co do drugiego pomyslu.. odnosnie jakiejs ilsoci punktow... na szybsza wypalte.. to moe jeszcze kiedys o tym pozmysle ;)

Link to comment
Share on other sites

pomysl nie jest zly... ale ;)

- punkty maily byc szansa dla pojedynczego klikacza na w miare szybka reklame... a po rozpoczeciu transferow.. byly by osoby, ktotre by skupowaly od innych itp.. co zminilo by troche zalozenia ;)

- pozatym zaczely by sie tagowanie punktami i ich sprzedaz... przez co napewno by zmalala ilosc osob chetnych na zakup reklamy pienieznej ;)

 

 

w sumie prawdy keramb z fazim i imhotepem by wszystko wykupywowalili :razz:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam wydać punkty na reklamę, ale w dziale "reklama" jest tylko o reklamie za pieniądze, a w autosurfie chyba moja strona nie została przyjęta, nie wiem zresztą, dlaczego... A może to się z pół roku czeka na akceptację, a ja chciałabym już? ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use