Jump to content

TOPeKasa - zapraszam do dodawania stron!


Pawelus
 Share

Recommended Posts

Bardzo was prosze abyście dodawali swoje strony (o zarabianiu oczywiście :lol: ), ponieważ trudno mi rozkręcić topke.

 

Adres: http://www.topekasa.glt.pl/

 

Powstała wczoraj więc jeszcze nie ma żadnej strony ale jak pododajecie swoje (licze na was :twisted: ) to na pewno będziecie mieli z tego zysk :wink:

teraz parę słów "Dlaczego moja topka jest lepsza od innych" .

 

a więc tak:

- przewidywana liczba odwiedzających to ponad 700 osób dziennie (za tydzień, o ile pododajecie swoje stronki)

- możecie kupować reklamy (bannery takie drogie [2 $ miesiecznie] dlatego że za taką przewidywaną liczbę odwiedzin to nie tak drogo

- w bannerach i butonach na górze i na dole mogą być dowolne strony (nie koniecznie o zarabianiu ale też nieerotyczne)

- topka jest w pełni edytowalna przeze mnie więc jeśli ludzie bedą czegoś chcieć na stronie to to zrobie, a nie jak standardowe (toplista.pl) :lol:

 

 

ZAPRASZAM DO ZAPISYWANIA!NIE STRACISZ, A ZYSKASZ !!!! :twisted:

 

PS. toplista.pl teraz nie działa bo jakaś przerwa techniczna i niewiadomo kiedy bedzie działać 8)

Link to comment
Share on other sites

a wiec tak:

 

+ 300 wyświetleń dziennie od autohits.com.pl ( jeśli możecie to zarejestrujcie sie moim referem http://autohits.com.pl/?ref=XXXXXXX - c4ash )

 

+ 60 wyświetleń dziennie od zapisanych stronek

 

+ systemy bannerowe (bedzie ich kilka wkrótce)

 

+ 150 dziennie od reklama.ut.pl

 

+ inna ( jeszcze do końca nieokreślona ) moja praca ( i moich współpracowników )

 

PS. szukam współpracowników do stronki. zajmowaliby się reklamą strony i dostawaliby 20 % ze wszystkich zysków z bannerów płatnych (myśle że jeśli uda mi się osiągnąć tą liczbę wyświetleń to bedą jakieś oferty :twisted: mam nadzieje :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use