Jump to content

Proźba do administratora.


JarekM
 Share

Recommended Posts

Witam Serdecznie.

 

Mam 16 lat. O zarabianiu w necie wiem troszke. Niedawno moja siostra wciągnęła się w to. Niestety nie może ona zapisać się z mojego komputera (chociaz mam zmienne IP (mam Neostrade Plus)), poniewaz ja już sie zapisałem do Pańskiego serwisu. Mam do Pana proźbe: Czy mogę otrzymać pozwolenie, aby moja siostra zapisała się z tego samego komputera co ja? Jak się bedzie zapisywała poda wszystkie dane inne, poniewaz mieszka ona naprzeciwko. Mogę nawet zadzwonić do Pana, aby potwierdzić to wszystko. Chciałem, aby Pan wziął pod uwagę, że większość nawet nie prosi o zgodę.

 

Z góry wielkie podziękowania.

 

Pozdrawiam,

Marcin Jarek "JarekM"

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Bardzi mi przykro ale ne ma takiej mozliwosci. W calym srodowisku GetPaid jest jenda glowna zasada - 1 komputere 1osoba. I nie ma wyjatkow... Reklamodawcy chca unikalne wejscia... a nie z tego samego komputera. Rozumiem ze Pan i Siosstra to dwe roze osoby. Ale ten wyjatek pociagal by za soba rzesze innych, ktorzy idac troche dalej myslami zapisywali by i psa, jak to bylo w Logomedia.pl .

 

Naprawde przykro mi

pozdrawiam

Renoidaniel

Link to comment
Share on other sites

JarekM - jestem człowiekiem, który rozpracował wszystkie zabezpeiczenia skryptów CashCrusader. Oraz między innymi pomagałem wprowadzać nowe zabezpieczenia.

 

System zastosowany tutaj jest wystarczająco dobry aby wykryć 99% prób oszustwa.

 

Naprawdę nie polecam Ci kombinowania bo tylko dostaniesz wilczy bilet.

 

ps: nie słuchaj się wszystkich pseudo informatykó wychowanych na gazecie komputer świat i cd-action - bo oni do tej pory sądzą, że nie można zmienić rozmiaru partycji bez utraty danych.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chce probowac.

 

A co do zabezpieczen to powiedz mi jak to zrobiecie. Wezmy ze moje IP jak zapisuje jedno konto to 83.39.199.999 a drugie to tez z neo to np 80.022.18.222 i wyczyscilem ciasteczka. Aby to wykrysc tzreba miec jakies bardz bardzo bardzo dobre kontakty w TP :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma technologi ktora potrafi zidentyfikowac uzytkownika .

 

JarekM odezwij sie na pw to opisze jak omijac wiekszosc technik identyfikacyjnych : ip , cookie , przegladarka

 

Jestem nawet w stanie podjac wyzwanie i zalozyc 3 konta z tego samego komputera i sprawdzic czy uda sie je wam wykryc ?

Link to comment
Share on other sites

ale po co IP wykrywać :) wystarczy, ze wykryje się człowieka siedzącego po drugiej stronie...a jak to już sam sobie odpowiedz...

 

A co do TP to neostrade jest łatwo wykryć dzięki zastosowaniu znaczników dynamicznych - łączysz się z odpowiednim serwerze i wysyłąsz zpytanie jaki znacznik jest przypsiany do danego IP - numer IP się zmienia a znacznik dynamiczny pozostaje taki sam. Nikt nie wiem, że po drugiej stornie siedzi Kowalski ale każdy admin wie, że dane połaczenia należą do jednej osoby.

 

Pozdrawiam,

 

ps: czemu jesteś taki ciekawy ??

Link to comment
Share on other sites

Nie ma technologi ktora potrafi zidentyfikowac uzytkownika .

 

JarekM odezwij sie na pw to opisze jak omijac wiekszosc technik identyfikacyjnych : ip , cookie , przegladarka

 

Jestem nawet w stanie podjac wyzwanie i zalozyc 3 konta z tego samego komputera i sprawdzic czy uda sie je wam wykryc ?

 

bunny - czyzby lekcje jak oszukiwac systemy? to chyba niezbyt w swietle regulaminu :?

Link to comment
Share on other sites

Kto mowi o oszukiwaniu ?

 

W swietle prawa korzystanie z servera proxy jest legalne . Do kasowania cookie rowniez mam prawo , tak samo moge uzywac 2 przegladarek .

 

No ale przeciez macie super skrypt ktory wykryje zapis z jednego komputera . Podejmuje wyzwanie i postaram sie udowodnic ze nie bedzie to takie latwe .

Link to comment
Share on other sites

Nie ma zabespieczeń doskonałych, mysle ze wiem jakby to bylo mozna ominac ale nie poweim bo zaraz by tak wszyscy zaczeli robic a ja bym dostawal 100PW dziennie, ale co do neo to moge powiedziec bo na to chyba kazdy wpadnie. Klikasz z jednego konta restarujesz modem czy router (w zaleznosci kto co ma) i klikasz z nastepnego konta. Nawet jak komuś by się chciało tak bawić to długo nie zabawi bo:

 

1. Znudzi mu sie góra po miesiącu taka zabawa (jak nie po tygodniu)

2. Kiedyś przed klikaniem z drugiego konta wkońcu zapomni se zrestartować modem żeby zmienić ip i po gościu

 

ps. renoir nikogo nie podpuszczam do fake'owania tak sie poprostu chcialem podlaczyc do tematu

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanie - czy to samo ip jest podstawowym powodem, aby usunąć konto? Wielu dostawców internetu nie oferuje dla każdego użytkownika oddzielnego IP, a np. w moim mieście kilka tysięcy osób ma ten sam publiczny nr IP. I czy wystarczy, aby dwie osoby założyły konto i konta zostaną usuniętę?

A i jeszcze jedno - 1 komputer - 1 użytkownik, a czy jeden użytkownik może logować się z kilku komputerów, ale takich, z których nikt inny się nie loguje?

Link to comment
Share on other sites

JarekM - jestem człowiekiem, który rozpracował wszystkie zabezpeiczenia skryptów CashCrusader. Oraz między innymi pomagałem wprowadzać nowe zabezpieczenia.

System zastosowany tutaj jest wystarczająco dobry aby wykryć 99% prób oszustwa.

 

Gdzieś czytałem na jakimś forum chyba wtedy jak Renoir kłócił sie z adminką ays, zostały podane ID kompów. Chodziło o to że niby 2 konta z jednego kompa.

 

Skoro prościutki skrypt może zmienić i zablokowac ponowna zmianę strony startową w IE, to co za poroblem pobrać nr dysku, procesora etc.

 

 

ps: nie słuchaj się wszystkich pseudo informatykó wychowanych na gazecie komputer świat i cd-action - bo oni do tej pory sądzą, że nie można zmienić rozmiaru partycji bez utraty danych.

 

spróbuj partition magic polecam wersje 6 ponad 200Kb danych straconych akurat dokumenty które potrzebowałem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use