Jump to content

Proźba do administratora.


JarekM
 Share

Recommended Posts

a ja mam włąsny programik do zabawy z partycjami :) sam go napsiałem - obsługje wszystkie możliwe FATy (nawet dyskietkowy :) i jest raczej niezawodny - tj. żadnych problemó z nim nie było...nie ma dużo opcji ale działa jak należy :)

 

co zaś tyczy się pobierania numerów id to są prostsze metody...o których tu nie powiem - wspomnę tylko tyle, że działają jak należy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

proxy ! :P

 

a jesliby ktos sobei zrobil jakies dobre proxy znalazl...?

 

aaha. Bo jest jeszcze taka sytuacja! To wazne jest!!!

:569: :569: :569: :569: :569: :569:

Ze wiele uzytkownikow polskiego internetu ma internet w tzw. sieciach lokalnych LAN, ktore maja TO SAMO ip zewnetrzne, i co wtedy? Jezlei ktos zlaozy z moejj sieci konto, chociazby mi na zlosc, to ja wtedy strace swoje konto??!

 

aaha i pisze sie prośba, a nie proźba :P

Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdżam jutro na 2 miesiące i nie chcę stracić kont na klamm i rakoon. Po przeczytaniu powyższego tematu doszłam do wniosku, że mogę logować się z innego kompa pod warunkiem, że właściciel nie ma swojego konta. Proszę wyprowadzić mnie z błędu, jeśli się mylę. A może wiecie po jakim czasie zabierają konto na klamm i rakoon jeśli ktoś się nie loguje? Może dać spokuj na 2 miesiące i nie ryzykować? Będę wdzięczna za błyskawiczną odpowiedź, bo jutro jadę. :sad:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
A ja z drugiego kompa niemoge sie zalogowac, zarejestrowalam sie i zalogowalam raz i koniec a jak wpisuje przypomnienie hasla to wyskakuje ze nie ma takiego uzytkownika a jak chce ponownie sie zarejestrowac to wyskakuje mi ze ktos z tego adresu juz sie zarejestrowal. O co chodzi?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use