Jump to content

Brawa dla Renoirdaniela


mardock
 Share

Recommended Posts

500pkt do Twojego konta

Wydaj PLN 2.5

Jesli chesz zakupic 500pkt ktore mozesz wydac tylko na reklame w naszym systemie kliknij ten przycisk. Punkty zostana dodane tak szbko jak tylko bedzie to mozliwe.

 

:shock: - takiego pomyslu to jeszcze nie widzialem naprawde swietna sprawa, sam oczywiscie skorzystam z tej opcji, ktora wedlug mnie pozwala kazdemu uzytkownikowi w stosunkowo niedlugim czasie uzbierac Punkty na reklame do wszystkich, a po drugie zapewnia ona stabilnosc finansowa firmy ktora jest naruszana przez ceny dumpingowe ktore z kolei sa podstawa istnienia getpaid

Link to comment
Share on other sites

no dobrze renoir to mam jeszcze mala adnotacje odnosnie mojego :) ( musialem sie pochwalic :P ) pomyslu, czy mozliwe byloby zrobienie auckji punktowych? tzn nie Ty dawalbys kase za punkty, a Ci uzytkownicy ktorzy tego potrzebuja. Transakcje platne bylyby pieniedzmi ktore maja zgromadzone na koncie IR. Nawet gdyby byly jakies problemy z wprowadzeniem auckji do skryptu IR to zawsze jest forum :). A folder z aukcjami moglby byc czyszczony co jakis czas. Czy ten pomysl nie jest dobry?
Link to comment
Share on other sites

Ostap wiesz gdzie się zgłosić ;) :D:D:D

do mnie ;) :D:D:D

 

Pomysł z aukcjami za punkty jest moim zdaniem dobry. Tyle, że raczej nie należy przesadzać z "szerokością oferty" i częstotliwością takich aukcji - bo mógłby z tego wyjść taki bigos jak w hillbilly'm gdzie ilość punktowych reklam prędzej czy później zniechęca każdego i ich efekty są beznadziejne.

Link to comment
Share on other sites

PS. Jasne ze bede wiedzial co zrobic :D
i za ile :D

 

a ja się przyznam, że nie zauważyłem tego przycisku :oops: ale to pewnie dlatego, że wczoraj szukałem raczej innego fajnego przycisku :twisted: a już dziś mam na e-goldzie efekty odnalezienia go ;)

 

Brawa dla Renoirdaniela :twisted:

Link to comment
Share on other sites

PS. Jasne ze bede wiedzial co zrobic :D
i za ile :D

 

a ja się przyznam, że nie zauważyłem tego przycisku :oops: ale to pewnie dlatego, że wczoraj szukałem raczej innego fajnego przycisku :twisted: a już dziś mam na e-goldzie efekty odnalezienia go ;)

 

Brawa dla Renoirdaniela :twisted:

 

 

a co to za guzik ??????

Link to comment
Share on other sites

Dołączam sie do gratulacji dla Renoirdaniela - nowa opcja jest naprawdę fantastyczna ;).

Oczywiście te gratulacje są również dla Tomka - naprawdę świetna robota.

 

A kto nie wie o co chodzi... zapewne się dowie odwiedzając swoje konto w Imperium ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use