Jump to content

Czy cos sie zmienilo?


Artiball
 Share

Recommended Posts

Cos mnie dzisiaj tknelo i wszedlem na strone Imperium i co widze 8 linków do wyklikania,a na poczcie ani sladu od dwóch dni.Czy zmienily sie zasady,bo nigdzie o tym nie moglem przeczytac?Czy teraz juz tak zawsze bedzie.Moja poczta na o2.pl nigdy nie odrzucala listów z zadnej firmy.Jesli tak bylo to jestem zdziwiony.Jezeli sa jakies zmiany w tym wzgledzie to prosze o informacje.

pozdrawiam

 

 

 

P.S.Czy jak klikne w ten baner za -10 gr to on zniknie?Strasznie mnie denerwuje i jestem gotowy poswiecic te 10 gr,byle go tam nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

Rowniez moim zdaniem ujemny baner w sekcji PTC to nie najlepszy pomysl, zwlaszcza z tak slabym oznaczeniem

 

mysle ze oznaczenie nie jest az tak sabe.. jak bym dal mrugajacy to by narzekano ze razi po oczach i nie widac bylo ze to cheat baner. Wazne ze udalo nam siepoblokowac troce cheat softwaru ;) - i to nie jest koniec naszej walki z nim ;)

 

bdw - przenosze do odpowiedniego dzialu

Link to comment
Share on other sites

To bylo tylko P.S.,ale nie dostalem odpowiedzi na moje zasadnicze pytanie.Czy nie wysylasz juz listów na poczte?Klikam w wielu firmach i jak nie mam ich na poczcie to nie wchodze,bo czas mi na to nie pozwala.Na szczescie robie przeglad firm,ktore nie wyslaly poczty i wlasnie tak sie zdarzylo,ze nie bylo miedzy innymi poczty od Ciebie.Stad wynikalo moje zasadnicze pytanie.A tu zauwazylem,ze wiekszym problemem zrobil sie ten durny banner.Poczta o2.pl.NIE ODRZUCA POCZTY.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use