Jump to content

do admina


spajder_3xc
 Share

Recommended Posts

witam w niedziele zakupiłem na aukcji konto w imperiumreklamy o loginie ati zapłaciłem właścicielowi tego konta miał twoje pozwolenie na sprzedaż. Wcześniej posiadałem również konto o loginie spajder3xc na którym zarabiałem do momentu gdy odkupiłem 2 konto w tedy przestałem korzystać z tamtego konta chciałem jedynie puścić reklamę za zgromadzone uczciwie środki na tym koncie i je następnie usunąć zamieniłem pieniądze na punkt i wysłałem prośbę o wysłanie reklamy i czekałem na nią teraz paczę a oba konta mam usunięte choć nie łamałem regulaminu bo w końcu korzystałem z jednego konta to znaczy tylko na jednym koncie odbierałem maile i byłem aktywny istnieje możliwość przywrócenia tego konta: ati z refkami i wysłania reklamy na którą ciężko a zarazem uczciwie zapracowałem??
Link to comment
Share on other sites

Niestety prawda jest taka, że jednak złamałeś regulamin. Z Twojego opisu wynika, że był moment gdy miałeś 2 konta. Gdybyś dogadał się z wystawiającym konto na aukcji w ten sposów, że najpierw puścisz reklamę ze swojego starego konta, poczekasz aż jej ważność wygaśnie, skasujesz stare konto i dopiero przejmiesz nowe - wtedy nie złamałbyś regulaminu. Tak się jednak nie stało - miałeś dwa konta jednocześnie i zupełnie logiczne, że skrypt CC wykrył je jako dwa konta założone przez jednego użytkownika.

 

W tej chwili możesz jedynie czekać na odpowiedź Daniela i na to czy przyjmie Twoje wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

niestety to zlamanie regulaminu, co wykryl nas zskrypt.. nie wazne czy jedno konto masz do statystyk a drugie do klikania...

 

w regulaminie jest jasno napisane ze jeden uzytkownik moze miec jedno konto

wiecej niz jedno konto to strata wszystkich ktre posiadasz - niestety bez wyjatkow :(

 

przeslij mi na PW jakis kontakt do Ciebie... z lista poleconych - to zobacze co da sie zrobic

 

pozdrawiam

Administrator ImperiumReklamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use