Jump to content

szybka odpowiedz !


Raider
 Share

Recommended Posts

MrFrog jakie ty pierdoły opowadasz. przez ciebie straciłem kilka $ :?

 

Do you pay for traffic from all countries?

No, We will be ignored: Afghanistan, Algeria, Angola, Armenia, Azerbaijan, Bahrain, Bangladesh, Belize, Benin, Bhutan, Bolivia, Botswana, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Central African Republic, Chad, China, Comoros, Congo, Cote d'Ivoire, Cuba, Cyprus, Djibouti, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, French Guyana, French Polynesia, Gabon, Gambia, Georgia, Ghana, Gibraltar, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Aceh, Hong Kong, EastTimor, Iran, Iraq, Israel, Ivory Coast (Cote D'Ivoire), Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, South Kurdish, Iraq, Iran, Kuwait, Kyrgyzstan, Laos, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Lithuania, Macao (China), Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Mercosur, Micronesia, Moldova, Mongolia, Morocco, Mozambique, Myanmar, Burma, Nagorno-Karabakh, Artsakh (Azerbaizan), Namibia, Nauru, Nepal, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Oman, Pakistan, Palau, Palestinian, Qatar, Rwanda, Sahara, Sao Tome and Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Somalia, South Korea, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Syria, Taiwan, Tajikistan, Tibet, Togo, Tonga, Tunisia, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, Uzbekistan, Vanuatu, Vietnam, North Vietnam, South Western Sahara, Yemen, Zaire (Dem. Rep. of Congo), Zambia and Zimbabwe. . Some advertiser listings promoted by SeekingAndSeeking.com and its partners may only provide credit to your account for North American based IP addresses. SeekingAndSeeking.com would be appreciated for your promotion for US/CANADA(north america) base.

 

i widzisz ggdzies tutaj polske, **** wes lepiej jak nie wiesz to sie nie udzielaj

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem mi zalicza jak najbardziej elegancko, choćby szuki z wymiany z forumemoney, a także moje. Jestem tam niedługo i nie puściłem tam żadnej reklamy, klikają mi tylko polacy a mam 20 centów. Mi na przykład BlazeRunner nie zalicza bez powodu :/ Możemy zrobić test - umówimy się na szuka i zobaczymy czy mi coś doliczy.
Link to comment
Share on other sites

mopze mi wyszukasz i zobaczymy czy naliczy oto link:

który głośno prosi - chce dostać punkt karny!

a oto słówko HYDROCODONE

tylko wykonaj portawne szukanie... ;)

 

chcecie się bawić w testy - od tego jest PW i dział wymiana - po raz pierwszy i ostatni nie dostajesz punktu za taki wyskok :evil:

 

edited: magbag

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use