Jump to content

Firma do reklamowania wyszukiwarek.


Loss_AdKos
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

jesli chodzi o firme w ktorej szybko zbiera sie na dobrego searcha to znam jedna, w ktorej zarobek dzinny z PTC (po 2 ptk kazdy) wynosi 40 - 60 ptk (+ maile co kilka dni). bannerki te mozna wyklikac w kilka minut dzinnie (naprawde!). nie wiem ile jest ludzi w firmie bo za nic nie moge tego znaleźć, ale szukow z jednej reklamki jest 60 - 100!

a oto co mozna kupic w tej firmie i za ile ptk:

250 ptk - 200 PTC za 2 ptk

300 ptk - mail nie search to all za 2 ptk

800 ptk - mail 1/2 C to all, moze byc search, 60 - 100 wyszukań z search krajow!!!

oczywiscie to tylko nieliczne przyklady. opcji wydania kasy w redeem jest duzo wiecej, od 100 do 2000 ptk.

reklamke ta ostatnia sprawdzalem juz kiedys w SearchDrifter i mialem z jednej ok 2.5 - 2.7$ (na średniej lekko ponad 2C!). ostatnio troche zaniedbalem firme wiec nie wiem ile doskladnie szukow jest teraz. ale na oko tak jak wyżej napisałem. minimum w firmie - jesli chodzi o kase - wynosi 3$ i raczej placa (w mailach sa linki za kase - 0.25 i 0.5C).

od refkow dostaje sie:

1 lvl - 10%

2 lvl - 10%

3 lvl - 10%

 

Sami ocencie czy warto sie zapisac :wink:

link do firmy dostanie kilka pierwszych osob (zbyt duzo tez nie bedzie dobrze :P ), ktore sie do mnie zglosza na gg (na pw nie odpowiadam - jakos mi nie przypadly do gustu :P ) oraz pod warunkiem ze zapisza sie pode mnie!

 

 

Nikt nigdy niegada gdzie sie szukarki reklamuje.

 

ty eros widze ze masz tendencje to spamowania i bicia duzo postow...piszesz krociutkie malo konstruktywne wypowiedzi tylko zeby miec post wiecej....to zenujace....

pozdrawiam

 

niestety ten typ nabijacza już tak ma... :evil: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use