Jump to content

Oceńcie moją pierwszą stronkę:D


greg87
 Share

Recommended Posts

Nie jest tak tragicznie :) Ważne, że coś jest. Cóż wyglądałaby lepiej jakby była bardziej czytelna, a na tym tle cza się zastanawiać co tam wogóle jest napisane. Teksty niezbyt fachowe, nie wszystkie linki chodzą (choćby firmy powyżej 10$). Ogólnie chodzi jak postradziecki kombajn. Noi jeszcze te teksty są napisane niby po polsku, ale nie czyta się ich przyjemnie. Firmy, które tam są - nie są zbyt rewelacyjne, przynajmniej jak na mój gust. Plus za dużą liczbę firm bez minimum, choć nie wszystkie płacą. Coż po co nam pokazujesz wersję beta. Dla mnie taka wersja strony to co najwyżej wersja alfa, wymagająca wiele poprawek. I jeszcze jedno - jak czytam takie strony jak twoja to mam wrażenie, że zakładają je początkujący, nie za bardzo jeszcze zaznajomieni w temacie. Coż pracuj i czekam na wersję finalną.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

stary po co podawales kolor tla bialy jak on domyslnie jest taki:)<body bgcolor=#FFFFFF> wiesz wazna jest szata musi byc kolorowo wtedy dzieci sie cisza jak ogladaja taka strone

interesuja mnie informacje na niej zawarte

Fast-Ads

 

Wypłata: Tylko na reklamę od $15 ($2.50 bonus)

Refy: $0.25 za każdego refa 1 poziomu

Poziom 1 - 25%

Poziom 2 - 20%

Poziom 3 - 15%

Poziom 4 - 10%

Poziom 5 - 5%

Maile, PTC i PTS po przynajmniej 5,10,15 I więcej centów!!!

 

TO JEST PRAWDA BO MNIE SIE WYDAJE ZE NIE BARDZO CZEKAM NA WYJASNIENIA

ale nie beda wszystkich firm sprawdzal ktore polecasz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use