Jump to content

co powinno być na stroce


spex
 Share

Recommended Posts

robię stronkę o zarabianiu :) chyba najbardziej ambitną ze wszystkich:)

i mam pytanie co powinno się znajdować na takiej strońce. na co powinienem zwrucić szczególną uwagę, a czego powinieniem unikać??

 

wszelkie sugestje prosze kierować tu.

 

chętnie pujdę na współprracę z kimś lub wynianę(banner,button,link itp)

Link to comment
Share on other sites

kiedyś o zarobianiu było kilkaset stronek i nie było wiekszego wyboru , teraz w necie jest kilkadziesiąt tysiecy polskich stronek o zarabianiu i nie ważne jak strona wygląda, ważne żeby była czytelna i wyświetlana na pierwszych stronach wyników wyszukiwarek, dobry wygląd może pomóc w tym, żeby na stronke powracali ci sami ludzie, a nie w tym że ktos sie zapisze, najlepiej załóż tam jakies forum, dobrze żeby stronka była tez na płatnej domenie i w php, jeżeli ma byc ambitna
Link to comment
Share on other sites

kiedyś o zarobianiu było kilkaset stronek i nie było wiekszego wyboru , teraz w necie jest kilkadziesiąt tysiecy polskich stronek o zarabianiu i nie ważne jak strona wygląda, ważne żeby była czytelna i wyświetlana na pierwszych stronach wyników wyszukiwarek, dobry wygląd może pomóc w tym, żeby na stronke powracali ci sami ludzie, a nie w tym że ktos sie zapisze, najlepiej załóż tam jakies forum, dobrze żeby stronka była tez na płatnej domenie i w php, jeżeli ma byc ambitna

 

 

PHP - jest:)

forum - jest:) chodz wole to:)

płatna domena - jest bezpłatna subdomena:)

 

"wyświetlana na pierwszych stronach wyników wyszukiwarek" z tym trudniej:( szukam teraz jak to zrobić

Link to comment
Share on other sites

"wyświetlana na pierwszych stronach wyników wyszukiwarek" z tym trudniej:( szukam teraz jak to zrobić

 

link sponsorowany, - to jest płatne, albo pozycjonowanie, kilka osób tym handluje na allegro, ja też próbowałem kiedys pozycjonowac stronke, ale mi nie wyszło, dobra stronka z czasem powinna sie sama rozkrecic, ale na to trza długo czekać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use