Jump to content

10pkt do każdego


thaarin
 Share

Recommended Posts

Ostatnio uzbierałem 1500pkt na 10pkt reklame do każdego uczestnika. Mam pytanie, kiedy zostanie puszczony? Czy dopiero kiedy, uzbiera się kilkanascie takich osob i moja reklama zostanie puszczona mailu zbiorczym czy osobno i czy dla reklam punktowych wyswietlane sa statystyki?
Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Jeden z tych "wypasionych" maili ostatnio mnie podłamał... 44 linki po 5 pkt... Klikałam, klikałam, klikałam... W końcu zobaczyłam też swoją reklamę. Ciekawe, czy ktoś inny ją zauważył w takim tłoku ;) A przecież zapłaciłam za reklamę 10 pkt (w sumie 1500pkt), czyżby w międzyczasie coś się zmieniło? Od razu odbiło się to na ilości kliknięć: poprzednia reklama, która szła normalnie, 10 pkt solo, miała 922 kliknięcia, a ta tylko 522! :( Jest ważna do 18 listopada, ale czy ktoś tam jeszcze zajrzy...
Link to comment
Share on other sites

No dobrze, ja wszystko rozumiem, ale 44??? Poza tym zamówiłam za 10 pkt, a dostałam za 5. Widać to w tabelce z moimi zarobkami: "Potrącone punkty - 10pkt mail do wszystkich - 1500pkt.

A w statystykach - (5pkt.)

[o, patrzę teraz - 2 kliknięcia więcej :) ]

Link to comment
Share on other sites

wysylanie zbyt duzej ilsoci maili -bmoze byc przyczna zablokania nasz przez jakis serwis pocztowy. Dlatego takie rozwiazanie wedlug mnie bylo najlepsze. By zmnijszyc ilosc reklam punktowych (bo jest ihc za duzo.. a co za duzo to nie zdrowo), bo mniej reklam to ich wyzsza skutecznosc - zmnijszylismy wszytkie zamowiania z 10pkt na 5pkt a z 20pkt na 10pkt. Wprowadzilismy takze loterie.

Wiec ogolem skutecznosc powinna powloli wzrastac a te BIG maile - to byl przejsciowy okres rewolucji ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use