Jump to content

Oceńcie moją stronę http://prostakasa.republika.pl/


liga
 Share

Recommended Posts

Ale przynajmniej sa konkursiki. Dla poczatkujacych bedzie to motywacja, choc watpie zeby zebrali duzo poleconych. Doswiadczony klikacz wybierze forumemoney. Poza tym stronka dobra, gdyby tylko ja wysrodkowac...

Moim zdaniem dużym minusem sa firmy - jest ich strasznie malo. Jak widze na stronie kilka i to znanych firm to twierdze ze autor strony niebardzo zna sie na zarabianiu. Takie jest moje zdanie.

Wracajac do grafy - dlatego jest dobra bo to nie ty ja robiles tylko byla robiona przez starego autora strony.

Link to comment
Share on other sites

hmm nie rozumiem zbytnio jak wysrodkowac strone. a co do tekstu wyżej to hmm jestem w niewielu firmach ostatnio się z wielu wypisałem na rzecz wyszukiwarek więc moze dzisiaj dodam jeszcze pare firm. jesli ktos chce to przyjme jedną firme od niego + opis jej zeby urozmaicić . A w dziale wyszukiwarki zamierzam dzisiaj doddać jeszcze Tapirka (choć zapisy wstrzymane) i jeszcze boeze moze
Link to comment
Share on other sites

Wysrodkowac mozesz tez dodajac miedzy <body> a <table> <center>.

Grafika jest ladna, nie wnikajac kto ja zrobil.. Stronka jest przejzysta, czytelna. Faktycznie, troche malo firm, przy szukarce przydalby sie banner firmy. Ranking firm bardzo ladnie zrobiony. Przydalby sie tez podzial na firmy bez min, z niewielkim min. i duzym.

 

Mala uwaga. Moj mail - niewiele osob, ale jednak ma wylaczona domyslnego klienta pocztowego, wiec im sprawi klopot napisanie do Ciebie. Lepiej zrobic stronke gdzie bedziesz miec napisanego maila i latwo go bedzie mozna skopiowac.

 

Dzial FAQ - malo widoczne napisy, lepiej zrob je troche ciemniejsze.

 

Czarna lista.. troche niewygodnie sie szuka firm. Wygodniej by bylo dla odwiedzajacych gdyby byly ulozone alfabetycznie.

 

Ogolna ocena 5- troche na kredyt, stronka wymaga jeszcze troche pracy.

Link to comment
Share on other sites

O grafice nie będę pisać. Napiszę trochę o błędach językowych. Na własnej stronie warto dbać o czystość języka.

 

- Większość całej tej strony została zmieniona. - nie brzmi to dobrze - albo samo - większość, albo cała treść, lub treść strony została bardzo zmieniona.

- odjęłem - nie ma takiego słowa w języku polskim - "ę" w odmianie słowa odjąć występuje tylko w formie żeńskiej -odjęłam - forma męska 1 os. l.p. brzmi - odjąłem

- Niemal zapomniałeś o istnieniu przecinków - często nie stawiasz ich nawet przed - że.

- Nie zaczynaj zdań od "więc" - jako zamiennik możesz użyć np. "zatem"

- Podemnie, odemnie - to są zbitki dwóch słów i siłą rzeczy muszą występować osobno - pode mnie, ode mnie

- zaimki osobowe typu - Ty, Tobą - powinny być napisane z dużej litery - nie jest to oczywiście obowiązkowe, ale powszechnie przyjęte jako forma grzecznościowa.

- Natomiast te wyrazy - "Grudnia Tego" są zupełnie niepotrzebnie z dużej litery.

- Jeśli już używasz polskich znaków - bądź konsekwentny i nie zapominaj o ich dodaniu - Myślę, że sprawię komuś - to tylko przykład takiej niekonsekwencji.

- Ani na teraz - niezbyt zgrabna zbitka - "na" w tym sformułowaniu brzmi "po polskiemu".

- klikanie na płatne banery - klikać można w coś, nie na coś

- literówki - np. słowo "upłuwie".

- Do im więcej firm - niezgrabne - zamień np. na "W im większej ilości programów zarejestrujesz się", lub po prostu - Zarejestruj się w wielu firmach, dzięki temu masz szansę na większy zarobek.

- Staraj się nie zaczynać zdań od "Ja" - to dość brzydki "anglicyzm". W Polskim nie ma potrzeby dodawania zaimka osobowego przed czasownikiem posiłkowym - np. wystarczy samo - Jestem zarejestrowany.

- Na niektórych serwisach - zdecydowanie po "polskiemu" - zmień na "w niektórych serwisach".

- nowozałożony - coż to za koszmarny neologizm? ;)

- "mnustwo" - ortografii też warto pilnować - mnóstwo - to pewne niedopatrzenie bo w tym samym akapicie napisałeś to słowo bezbłędnie.

- W różnych firmach może on podlegać nieznacznym zmianą. - powinno być "nieznacznym zmianom", ponieważ jest to liczba mnoga.

- W opisie szukarek - Stwaki za jedneo poprawne wyszukanie - wspomniane już literówki, staraj się pisać uważniej.

 

To są błędy, które rzuciły mi się w oczy po szybkim przeczytaniu strony.

 

Wpadki i niedociągnięcia merytoryczne:

- zapomniałeś napisać o tym, że maile można odbierać również na stronie firmy - w inboxie.

- "(nie musisz jednak jej czytać, możesz w tym czasie otworzyć jeszcze inne takie linki.)" - oj nieładnie - sugerujesz czytelnikom, że nie muszą czytać reklam. To zachęcanie do łamania podstawowej zasady działania firm GPTR. Jak sama nazwa wskazuje - w takich firmach dostajesz pieniądze za czytanie reklam, a nie za ich otwieranie. Gdyby było inaczej - nazwa brzmiałaby - GPTO (od opening).

- Ograniczenie opisów systemów płatności tylko do e-gold - to spore niedociągnięcie. Powinieneś dodać choćby MB. Zwłaszcza, że MB jest dużo bezpieczniejszym bankiem. Poza tym nie wszystkie programy płacą na e-gold.

- "kod pocztowy (przydatny jeśli będziesz chciał otrzymywać czeki)" - ten dopisek może wprowadzić w błąd - jest szansa, że ktoś uzna, iż pole kodu nie jest obowiązkowe.

- Przy opisie rejestracji brak opisu na czym polega różnica pomiędzy site inbox a eMail - to ważne, ponieważ nie każdy lubi dostawać maile - dla mnie np. inbox jest wygodniejszy. Moje zdanie - nie dokonuj wyboru za gości - pozwól im wybrać.

- "Inne godne polecenia sposoby dostępne dla Polaków to czek i przekaz pocztowy - tylko w polskich firmach" - o tym już wspominałam - ten zapis sugeruje, że e-gold to właściwie jedyny sposób wypłaty - według mnie to spore niedociągnięcie.

- "Nie obawiaj się o bezpieczeństwo pieniędzy znajdujących się tam." - uważaj z takimi deklaracjami - e-gold nie jest zbyt bezpieczny, używając go trzeba zachować daleko idące środki ostrożności, a nawet gdy je zachowasz nie masz 100% pewności, że nikt nie włamie się na Twoje konto.

- ""AutoSurf" - tu możesz zarabiac serfując po stronach użytkowników (dostajesz za to pieniądze jak za linki) " - nie zawsze, często dostajesz za to punkty.

- "Czek dochodzi w maximum 60 dni." - hmmm... pod warunkiem, że nie jest to AYS ;)

- "w większości trzeba mieć 13 lat, aby móc się zarejestrować, a i tak nikt tego nie sprawdza." - kolejna informacja "promująca"oszukiwanie - oj, nieładnie.

- "jeśli zaczniemy zajmować się tym sposobem zarabiania, to warto skupić się na jednej wyszukiwarce. Obecnie najlepszą jest Squirrel-Search."

- zdecydowanie subiektywna ocena - powinieneś dodać, że Twoim zdaniem najlepszą jest..., podobnie jak według Ciebie warto skupić się na jednej. Nie ma "odgórnych wytycznych" w sprawie najlepszej obecnie szukarki. Każdy ma na ten temat swoje zdanie. Z tym skupianiem na jednej nie zgadzam się absolutnie. Warto mieć co najmniej dwie - choćby po to, żeby w razie jakiś kłopotów tej "podstawowej" podmienić portal.

- "Tak więc inną kwotę dostaniesz od zarobionych przez poleconego 1 stopnia 20$" - tego nie rozumiem, czy przypadkiem nie miało być tutaj 20%?

- opisania siatki poleconych na przykładzie SuperStarMail z zarobkami własnymi w granicach 30$ pozwól, że nie skomentuję :D

- "10. Czy mogę mieć dwa konta w firmie?

I tak i nie. Możesz posiadać tylko jedno konto na jeden komputer (adres IP). Jeżeli masz dwa komputery (z różnymi adresami IP) możesz mieć dwa konta."

Tu już zdecydowanie przegiąłeś - to jawna zachęta do oszustwa. Czy Ty tak robisz? Uważałam Cię za uczciwszą osobę.

- CashDelight - "Na 100% uzbieracie w niej minimum nawet bez poleconych." - tak, ale bez poleconych będzie to trwało baaaaaaaardzo długo ;).

- Czarna lista byłaby bardziej czytelna, gdybyś ułożył firmy alfabetycznie.

 

Wpadki techniczne:

- link - egold - na stronie czytanie maili nie prowadzi do strony opisu egold.

- Przy opisie zapisu do firm - źle sformatowałeś tekst przy screenie sign-up. Nie wiem jak w IE, ale w Mozilli nie wygląda ciekawie.

 

Hmmm... ten konkurs na aktywność - nagle wielu zaczęło go przeprowadzać - szkoda, że nie opatentowałam pomysłu, gdy wprowadzałam taki konkurs po raz pierwszy ;) :twisted:

Link to comment
Share on other sites

dzięki za niezwykle wyczerpującą odpowiedź magbag :) wszystko postaram się przez ten tydzień poprawić. A tak wogule to z konkursem na poleconych to nie widziałem go na zadnej stronie O getpaidzie. Dopiero przed chwilą przypomniałem sobie ze ty robisz taki konkurs :) a pomysl na to wziął sie z tego ze po prostu chcialem aby ta strona odzyla
Link to comment
Share on other sites

i co mi sie jeszcze nie podoba -

"..:: Ranking najlepszych systemów Get-Paid ::.."

nie powiedzial bym ze DigForGold moze lepiej by byla ja tylko zaliczyc do wypłacalnych a nie najlepszych tak szczerze to w tej firmie zarobisz najmniej z wszystkich płacacych czyli takich w ktorych zeby cokolwiek zarobic trzeba zbierac dłuuuuuuuuuuuuugi czas ale wtedy masz satysfakcje ze po roku lub pół masz wreszcie te 10$ ile to kasy dla polaka

cale ok 35pln taka kwota że cieżko jest nie skakać z radości

Link to comment
Share on other sites

sory wesol co zabolało cie

jak nie znasz sie na żartach to juz twoj problem kolego sory błąd zle napisałem takiego "fuita" jak ty nie można nazywac kolegą

jak nie zauważyłeś to dopisałem drugą mozliwość bo żeby cos wysrodkować nie musisz koniecznie używać align="center" ale skoro ty lubisz używać align to oki

 

druga sprawa nie nazywaj nikogo "tępym" itp bo ktoś to samo może napisać o tobie że sie nauczyłes jednej rzeczy i to super umiesz to gratuluje każdy to potrafi ale nie mysl ze bedzie ktos ci klaskał za to bo najpierw popatrz "huju" w lustro a pozniej kogoś oceniaj i NIE MYŚL ŻE JAK JUŻ POTARFISZ KLIKAĆ W LINKI TO UMIESZ DUŻO JESTEŚ TYLKO "KLIKEREM"

co do do nicku to każdy wybiera jaki mu pasuje jesli tego nie zauważyłeś

wiec tez sie od niego "odpierdol" w delikatny sposób

 

a teraz do PucMix

wszyscy pisza co myślą a ja nie moge

żadna reklama w tym biznesie nie zawiera nawet 40% tego co jest prawdą dobrze że to zauważyłeś twoje słowa "ale przeciez nie bede pisal ze 5gr dziennie, przeciez nikt by sie nie zapisal " jak najbardziej to jest prawdą nikt by na 100% sie nie zapisał

tylko dlaczego skoro to jest taki super interes nikt nie pisze prawdy jak jest w rzeczywistosci tylko nie napiszcie że nie można zarobic nie bedąc "świnią" polskie przysłowia mówią prawde "chcesz być bogaty musisz być świniowaty" rób wszystkich w hu.. wtedy masz zyski

 

 

TO JEST WIADOMOŚC KONKRETNIE DO DWÓCH "KLIKERÓW"

A ŻE strenq Z BARDZO DUŻYM UCZULENIEM NA SPAM ZNÓW MU SIE NASILĄ OBJAWY --->>POPROŚ O POMOC KOGOŚ W PRZYCHODNI LEKARSKIEJ ALE PRZEZ SIEĆ SIE NIE DA MUSISZ RUSZYĆ ZAD Z PRZED KOMPA

 

PS spodziewam sie że ktoś znów się bedzie rzucał o to że napisałem to co myślałem i że to spam :))))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use