Jump to content

w ilu jesteście firmach zapisani??


GamBeaT
 Share

W ilu firmach jesteście ??  

42 members have voted

  1. 1. W ilu firmach jesteście ??



Recommended Posts

Trudno powiedzieć, to zależy - na same maile idzie minimum godzina intensywnego odbierania, te, w których trzeba klikać w bannery/linki (np. epoint24, Maxx24, Stagelo, DigForGold, NoBannerZone, PTCUSA itp.) to właściwie raz dziennie wyklikam i jest spokój, czasem nie we wszystkie, ale zawsze trochę, no i zostaje Klamm, w którym co 15 minut (również jak sobie przypomnę) odświeżam, a tak średnio 15 oświeżeń dziennie wyrobię ;)

 

W niektórych jestem, chociaż sam nie wiem po co (np. Rainbow-Mails), ale zawsze do tego "mail'a to all" wycisnę, a i tak dużo maili nie wysyłają, więc dużo czasu mi to nie zajmuje.

 

Ale i tak jest źle, bo w firmach, w których dużo bym sam wyklikał i sam bym osiągał minimum, to mam dużo refów, a w takim Cash Delight, w którym chyba nie doczekam minimum ani jednego refa :( , więc z jednej strony nie wiem po co tam jestem, bo tracę czas na ich maile, a z drugiej strony mam tam $ 10, które szkoda tak po prostu skasować. Na refów w CD i tak chyba za późno, bo tam już wszyscy są (chociaż w OurPaidMail jest ok. 23 500 ludzi, a w CD coś ponad 11 000, więc teoretycznie są szanse ale jak...? :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use