Jump to content

Czy chcecie wymiane punktow na kase??????


ravqucik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

proponuje aby punkty były przeznaczane na reklamy ,a np.na zamiane na kase to 5000 a na ile to nie wiem,może 50gr ?

 

niech ktoś więcej napisze w poście co chciałby.

 

Jestem jak najbardziej za wymianą punktów na reklamę!!! Właśnie po to je zbieram;)))

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam sie nad opcja wymiany punktow na kase. Za kazdego poleconego masz 100 punktow, maile po 10 i 5, platne linki, autosurf.

 

Czekam na odpowiedzi i sugestie

 

ravqucik - Netkieszonkowe.com

Moim zdaniem była by większa popularność jak by można było wymienić punkty na kasę. Krzysiek :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmm wedlug mnie bardzo dobrym pomyslem jest wymiana punktow na kase, ale oczywiscie na reklame takze. Hmmm pozostaje kwestia jak i ile.

Jak - wedlug mnie bezposrednio na e-golda, to bedzie motywowalo !!! Albo (nie wiem czy skrypt na to pozwala) zrobic kwestie wyboru jak kto chce !!!

Ile - noo, napewno nie 1000 zobaczcie ile dostajecie za poleconego 100 pkt !!! czyli 10 poleconych i macie 1 PLN na konto, wedlug mnie to powinno byc wiecej w przedziale 5000 - 7000.

 

PS. No Webmajster Net Kieszonkowe interesuje sie najwazniejszym czyli nami klikaczami, pyta nas o zdanie, Ma u mnie duzego +. Mam nadzieje ze pokieruje sie naszymi postami.

 

Pozdro @ll

Link to comment
Share on other sites

Ok Radzik :)

 

Coż patrzac na to co widze wielu chce mnie puscic z torbami. 1000 pkt=1zl (wystarczy 10 refow) lub 100 banerkow za 10 punktow. Tak nie mozna (chyba chcecie dostawac kase??)

 

Zasatanawiam sie nad opcja dodania jakiejs kwoty do konta oraz wyplaty na e-gold. Czekam na ROZSADNE propozycje.

 

Jn2004 dzieki za dowartosciowanie :)

 

ravqucik - Netkieszonkowe.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use