Jump to content

Czy chcecie wymiane punktow na kase??????


ravqucik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiscie jestem za zamiana punktów na kasę, ale tak sobie teraz myslę, ze chyba i tak wymienie punkty na reklemę, bo to chyba bardziej mi sie oplaci. Ale oczywiscie innym są reklamy nie potrzebne wiec do dobry pomysł.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moim zdaniem powinno byc tak ze stawka za punkty powinna byc zmienna co miesiac, przykladem skryptu w hajcu. Tam skrypt liczy ile punktów na ile zostalo wyklikane i przelicza je na kase, im wiecej ludzie w nie klikaja tym maja mniejsza wartosc a jak malo kto sie nimi interesuje to ida w gore. A przelicznik moze byc ustalony na zasadzi jakiejs stalej kwoty jaka firma jest w stanie zainwestowac co miesiac w tego typu przedsiewziecie.

To chyba uczciwy pomysl... ?? chociaz pewnie zaraz przeczytam ze ktos by znowu chcial za 100ptk 1 zł... :(

Link to comment
Share on other sites

wedlug mnie moze zostac jak jest i tak punkty wydaje na reklame a wlasciwe mam zamiar bo jeszcze nie uzbieralem wystarczajacej ilosci, ale oczywiscie sa tacy którym to by było na reke wiec opowiadam sie za wprowadzeniem takiej opcji

 

a i fajnie by bylo gdyby byla taka opscja handlu punktami jak np w wolfemails zeby urzytkownicy mogli miedzy soba ustalac ceny punktow, ale nie wiem czy ten skrypt na to pozwala,

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo wszystko w rękach WM :D moim zdaniem jeśli wprowadzi taki skrypt na zasadach o jakich wyżej pisalem to bedzie ok bo i tak on na tym nie staraci, a kto bedzie mial taką wielką ochote zamienic punkty na kase to tak zrobi, ale mam jednak wrażenie ze wiekszosc wlasnie wykorzystuje punkty do reklamy :) no ja przynajmniej tak robie.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use