Jump to content

Pam-SCAM !!!!


bubiszon
 Share

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a co do rospadu systemu gptr to tez tak słyszłem i te wiadomości sa niestety prawdziwe, admin pewnej szukarki powiedział ze feed`y nie beda juz płacic a to jest juz 2 kros do rospadu get-paid`u, aha a 1 ktok to były/sa firmy z duzymmmmm ninimum :]

 

Ehhh... Raider - wykluczenie szukarek z get paid wcale nie oznacza końca GPTR. GPTR istniał znacznie dłużej bez szukarek niż z szukarkami. To byłoby tylko uszczuplenie tego "biznesu" o jeden element. Fakt, że dość "bolesne", ale nie oznaczające końca GPTR. Zatem przestań szerzyć defetyzm :twisted: .

Link to comment
Share on other sites

kurde

mi zaplaconono 4% tego co mialem

na e-gold cos kolo 9$

 

nie wiem co to wogule znaczy .......

nie idzie wejsc na szuwi.com a tam wszystko chyba pisze

czy ktos cos wie

czy bedzie kiedys wyplacona reszta ??

 

Na szuwi bunny napisal ze wybito szyby w mieszkaniu jego rodzicow i zglasza to na policje. Dodal jeszcze ze juz wiecej nie wypowie sie na tamtym forum.

Link to comment
Share on other sites

 

Na szuwi bunny napisal ze wybito szyby w mieszkaniu jego rodzicow i zglasza to na policje. Dodal jeszcze ze juz wiecej nie wypowie sie na tamtym forum.

 

fest

fajny wał - ja tego nie popieram ale bunny mogl sie spodziewac

 

ponawiam pytanie - czy ktos wie czy pam wyplaci reszte ??

Link to comment
Share on other sites

tak admin pam-sekk napisał. że na razie wyplaty tylko 4,5% resztę zaplaci za jakieś 2-4 tygodnie

tu lista 2 listy zbanowanych:

http://www.pam-seek.com/banned/average.txt

http://www.pam-seek.com/banned/srednie.xls

 

Co do tego wybijania szyb ,to nie popieram takich akcji ,sprawa się do konca niewyjasniła , a niektórych za bardzo nerwy poniosły<mialy do tego prawo> i niepotrzebnie jego rodziców w to mieszaja.

Choć może to być małą nauczką dla innych oszustó, choć niezbyt rozsadna nauczka.

Zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą ,choć u mnie pam-seek jak i bunny są już skresleni

Link to comment
Share on other sites

ale frajerstwo dostalem z 63$ tylko 2.6$...

teraz patrze a jestem na liscie zbanowanych... i sa jakies daty - chyba wtedy kiedy sie srednia przekroczylo...

tylko ze ja na customie przekroczylem tylko raz ale wtedy jakies zmiany byly w feedach i sie nie liczylo a drugi raz juz na standardzie...

 

BUNNY PIERD*LONY OSZUST !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use