Jump to content

każda reklama dozwolona?


pyzaty
 Share

Recommended Posts

witam admina.

niedawno znalazłem mail punktowy który przenosił mnie na strone na której ktoś oferował do sprzedaży materiały dotyczące wojsk III rzeszy. wg mnie jest to rozpowszechnianie materiałow nazistowskich, a co za tym idzie jest to karalne w polsce.

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE

Link to comment
Share on other sites

. wg mnie jest to rozpowszechnianie materiałow nazistowskich, a co za tym idzie jest to karalne w polsce.

 

jeśli serwis aukcyjny daje możliwość takich aukcji tzn, że jest to zgodne z prawem, choćby w celach kolekcjonerskich, aukcja o której mówisz była umieszczona w odpowiedniej kategorii

Link to comment
Share on other sites

nic nie powiedziałem o serwisie aukcyjnym

jeśli serwis aukcyjny daje możliwość takich aukcji

a w reklamie faktycznie była mowa coś w stylu wspomóż mnie wciśnij baner "" (nie reklamuje jaki) a następne reklamy będą za większą kwotę.

Po naciśnięciu linka punktowego było przekierowanie do WŁASNEJ strony reklamodawcy na której znajdował się ów baner i materiały o których wspomniałem.

Link to comment
Share on other sites

strona ktorej reklama sie ukazala zawierala materialy o harakterze kolekcjonerskim i historycznym, i nie lamala poskiego prawa ani netykiety

 

a czy bylo cos po kliknieciu w jakis baner allegro - to nie bede przeciez sprawdzac wszystkich linkow na stronie reklamodawcy - bo puszczenie jednej reklamy zajmowalo by godziny

 

jesli jednak cos takigo znalazles i mozesz podac mi dokladnego linka

to prsoze o kontakt

strona zostanie zgloszona administratorowui serwera i usunieta z internetu

 

pozdrowka

Link to comment
Share on other sites

To nie do mnie, ja już nie pamietam, pamietam tylko, że to też mnie zbulwersowało;))) Temat zaczął Pyzaty!!!

Przyszło mi jeszcze do głowy, ze gdyby Żydzi mieli takiego Giertycha, to autor tamtej stronki już by wisiał albo płonął na stosie;)))

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use