Jump to content

4Daily? co myślicie?


MaRmAn
 Share

Recommended Posts

jak bedzie dzien p odniu 50 dni surfowal po minimum 40 stronek :0 wystarczy jeden dzionek opuscic i bedzie pozamiatane :) wtedy z EG bedzie trzeba upgrade zrobic by kontynuować :)

 

Niekoniecznie.. podczas surfowania dostaje sie bonusy, moga to byc dodatkowe wizyty, a moze to byc kasa. Na chwile obecna mam wiecej kasy z bonusow niz z tych 4%...(na dzis- 60 wizyt i 16c z samych bonusow.. a do limitu jeszcze 20 stron, wiec licze na cos jeszcze) wiec moge pare dni spokojnie opuscic i nic sie nie stanie.

 

BTW jak masz ustawione eg to i tak musisz dokonac upgrade... chyba ze zmienisz na mb to wtedy surfujesz za free :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja mam juz poziom 44$:)

Minimum do kolejnej wyplaty juz wyrobione (ponad 22$ juz mam)

Dziennie zarabiam 1.76 plus bonusiki - dzis zaledwie 3 razy po 4c:( :)

I z tego co mi wiadomo to sa problemy z mailami aktywacyjnymi na niektore rodzaje kont pocztowych. (najpewniejsze jest "yahoo.com" i moze jeszcze o2

wp odpada/onet czasem sa problemy)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam juz poziom 44$:)

Minimum do kolejnej wyplaty juz wyrobione (ponad 22$ juz mam)

Dziennie zarabiam 1.76 plus bonusiki - dzis zaledwie 3 razy po 4c:( :)

I z tego co mi wiadomo to sa problemy z mailami aktywacyjnymi na niektore rodzaje kont pocztowych. (najpewniejsze jest "yahoo.com" i moze jeszcze o2

wp odpada/onet czasem sa problemy)

 

Na tlena tez maile przychodza od 4 daily ale nie zawsze.Tez mam minimum wyrobione :) jeszcze dzisiaj ijutro mozna surfowac a potem pilnowac by 15-stego nie było na koncie mniej kasy niz 31 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Troche pózno pisze tu bo od lutego upłyneło troche wody, ale mi płacą,ja zbieram na minimum wypłaty a za resztę upgreyduje,a więc wyjmuje drobne a za reszte mam więcej w nastepnym miesiacu,albo za całość robie upgreda i dopiero po 2 miechcah mam jakąś kase większą i jest ok.

4daily jest super jak dotąd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use