Jump to content

znalazlem maly bląd


inmortal
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam propozycje do admina, zeby stworzyl na forum dzial gdzie bedzie mozna wpisywac jakies znalezione bledy w firmie, bo troche mi zajelo zeby sie zdecydowac gdzie umiescic ten post. :)

Do rzeczy, znalazlem literówke na stronie głównej,

 

Szczególnie polecamy (3PLN - 1$ za 10 dni)

Tu możesz umiescic swa reklame za 3 PLN (1$ na 10 dni) Tu możesz umiescic swa reklame za 3 PLN ([13$na 10 dni)

 

Pozdrowienia dla admina :)

Link to comment
Share on other sites

Ten post powyzej to mój... zapomniałem sie zalogować :oops: co starość robi z człowiekiem :cry:

 

Jeśli ktoś znajdzie jakiś błąd niech go tu wpisze, bedziecie mieli swój wklad w uleprznie NetKieszonkowego, a przecierz na tym żeby firma dobrze się rozwijała powinno zależeć każdemu uczestnikowi.

 

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie skupiliśmy się na poprawianiu skryptów, tępieniu oszustów roaz bieżącej działalności firmy (reklamy, wypłaty itp). Dodatkowo przygotowujemy nowy layout + kilka innych niespodzianek.

 

Dziękujęza informacje o znalezionych błędach - będziemy je usuwać na bieżąco

Link to comment
Share on other sites

No racja szata graficzna tez jest ważna, i nawet stanowi czasem najwazniejszą rzecz przy wyborze przez potencialnego uczestnika. Chociaz to brzmi banalnie ale tak w duzej mierze jest.

Ciesze sie ze NetKieszonkowe sie rozwija bo to siawdczy o poważnym podejsciu webmasterów do calej sprawy. Wróże firmie sto długich lat życia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam dostalem dziwnego maila o temacie : "//Netkiesz// Brat mails - 5 pkt" ale bez zadnego linku :(

 

Oto treść tego maila

 

"Witaj inmortal

 

Na twoim koncie jest XX.XXX PLN i 2383.712 punktow

 

 

 

 

******************************

 

DOSIEGO ROKU I WIELE SUKCESOW

ORAZ SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN

 

 

Master Netkieszonkowe.com - ravqucik"

 

To chyba jest błąd :)

Link to comment
Share on other sites

Byc moze to nie blad...ale

 

taka reklama:

WEB - REKLAMA

Bezpłatne uczestnictwo

- 1 zł bonusu za zapis

- 10gr za poleconego

- Dużo konkursów

- Płacimy za czytanie maili, klikanie w płatne banery

- Minimum do wypłaty:

- 37zł dla zwykłych uczestników (9,70$)

- 20zł dla złotych uczestników (5,20$)

- 5 poziomów poleconych:

Poziom 1 - 10%

Poziom 2 - 5%

Poziom 3 - 3%

Poziom 4 - 2%

Poziom 5 - 1%

 

http://www.web-reklama.prv.pl/index.php?refid=xxx

 

 

 

a po kliknieciu wszystko ladnie i ok, z wyjatkiem kwoty - 500gr... moze to nie blad, a moze zera sie troche poprzestawialy..

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!

 

Dzisiejsze maile to po prostu owoc przepracowania i zaćmy (chyba) na oczach.

 

Przepraszam wszystkich za to, że klikają na darmo i maja zaśmiecone skrzynki mailowe.

Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone :oops:

 

Pozdrawiam

 

ravqucik

Link to comment
Share on other sites

Znowu jest cos nie tak z mailami... :(

Dostałem Resend tej wiadomosci o ktorej wyzej pisalem juz z linkiem :)

ale teraz po kliknięciu na niego wyświetlił sie komunikat :

 

"Blad!

Bledny numer maila.

Brak danych o sponsorze."

 

i znowu dostalem mail punktowy bez linku :( :

 

To temat maila : "//Netkiesz// 5 pkt do wszystkich"

To jesgo treść: " Na twoim koncie jest XX.XXX PLN i 2383.712 punktow

 

 

 

 

******************************

 

DOSIEGO ROKU I WIELE SUKCESOW

ORAZ SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN

 

 

Master Netkieszonkowe.com - ravqucik

 

. "

 

No chyba tak jak wczesniej kolega napisal to jest taka reklama ale co ma za sens reklama bez linku ??

Link to comment
Share on other sites

Witam dostalem dziwnego maila o temacie : "//Netkiesz// Brat mails - 5 pkt" ale bez zadnego linku :(

 

Oto treść tego maila

 

"Witaj inmortal

 

Na twoim koncie jest XX.XXX PLN i 2383.712 punktow

 

 

 

 

******************************

 

DOSIEGO ROKU I WIELE SUKCESOW

ORAZ SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN

 

 

Master Netkieszonkowe.com - ravqucik"

 

To chyba jest błąd :)

 

tesz dostałem takie 2 maile ale master kieszonkowe mówił że jest przepracowany ti znaczy że chyba nikomu korona z głowy nie spadnie że nie będzie miał 10 punktów nie???

Link to comment
Share on other sites

Korona na pewno nikomu nie spadnie :D napisałem to tutaj żeby WM wiedział ze było coś nie tak.

Bo on chyba niepotrafi wszystkiego jednoczesnie kontrolowac wiec jak sobie przeczyta jakie byly bledy to mu bedzie łatwiej.

 

No nie ?? :wink:

 

Hehe c4ash no niezłe te reklamy dostajesz za 5 zł :D, ja proponuje doliczyc te 5 zł Tobie za uczciwosc i odwage a odjąć tylko tym co sie nieprzyznali :grin:

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To znowu ja.

Tak sie zastanawiam czy w platnych zapisach do klamm nie ma przypadkiem bledu...

Jest tekst :"Po zapisaniu sie z tego linku - potwiedz swoj zapis w tym temacie... podajac Twoj login w Ad-profit oraz Twoj login w Netkieszonkowe " Nie powinno byc tam podaj login w NetKieszonkowym ?

 

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Kilkał ktos z was ostatnio w baner z linkiem http://www.netkieszonkowe.com/scripts/runner.php?PA=68 ?? Powiedzcie czy wam sie punkty zaliczyły prawidłowo czy też nie ? bo mam wrażenie że ta stronka jakimś sposobem wyskoczyła z ramki.

 

Aha Takie pytanko do admina. Widze ze w moją reklame jak narazie klikło tylko 351 a już dosyć sporo czasu ją puściłem. Czy po skasowaniu kont moge liczyc na jakis resend ??

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use