Jump to content

troche mnie to już zaczyna denerwować !!


krzysio5555
 Share

Recommended Posts

wczoraj posiedziałem sobie do 5 rano przed kompem (robiłem inne rzeczy ale sprawdzałem kilkakrotnie czy mam coś w IR) dziś o 12 włączam a tu mam w inboxie maile z 00:30 02:30 03:30 04:30 a z czego 2 gr to są kto pierwszy ten lepszy czyli ograniczona ilość klików na które się oczywiście już niezałapałem

 

takie opóźnienia mam cały czas nie wiem co sie dzieje :/ bo jak siedziałem wczoraj do późna to wyklikiwałem maile z 17:30 i 18:30 a gwarantuje że przedtem powieniennem widzieć te maile bo sprawdzałem czy mam coś w inboxie

tracę w ten sposób połowę kasy do wyklakania więc mnie to troche martwi czekam na odpowiedz ...

Link to comment
Share on other sites

krzysio jak chcesz mieć więcej o te pare gr dziennie to musisz sie poswiecic i sprawdzac poczte czesciej, albo sprawdzac na stronie to bedziesz miec 100% ze maile reklamowe doszly do Cibie równo z innymi osobami. a jeśli masz pecha to nawet jesli bedziesz siedziec przez 20 godzin przy kompie to serwer wysle akórat platne reklamy w tych 4 godzinach co bedziesz spał i ktoś Ci te pare gr wyklika :lol:
Link to comment
Share on other sites

hehe :) mam pytanko ... jaki mail jest najlepszy onet interia czy wp pod względem tego żeby mi wszystkie maile przychodziły bo podobno z niektórych firm mieli problemy z wysyłaniem maili bo były one traktowane za spam i nie dochodziły do membersa firmy.

 

a druga sprawa jest taka ile najlepiej jest zaznaczyć zainteresowań ?? bo podobno jak sie zaznaczy wszystkie (oprócz tych typu usuńcie moje konto) to dostaje sie mniej maili więc ile zainteresowań jest zaznaczyć najlepiej ??

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co mam wrażenie ze zaden niekomercyjny e-mail nie jest w 100% pewny, ja mam w wp i do tej pory wszystkie maile mi dochodzily, z BM, IR, Hajc, NetKieszonkowe, Ad-Profit, a tu nagle okazalo sie ze w spamerku cos nie pasi z moim adresem w WP i mi nie dochodzą od nich :( Najlepieje miec komercyjny tam wszystko dojdzie. :D

 

Co do zainteresowan to zalezy od firmy, tam gdzie nie ma zadnych uwag ze nalezy zaznaczyc najwiecej 20 albo 15 to mozesz zaznaczyc ile chcesz ( tylko bez tych głupich w stylu nie umiem czytac )

Przewaznie ludzie zaznaczają jak najwiecej, ale zeby miec pewnosc to zaznacz te ktore naprawde Cie interesują, bo znam facetów co zaznaczają "Ogrodnictwo" albo "Zdrowie Kobiety"... :P

Link to comment
Share on other sites

punkt 2 zostal wyjasniony, wiec pkt 1

 

Inbox jest najlepszy, bo najszybciej dostaniesz wiadomosc, ale jesli chcesz miec na maila, i nie chcesz placic to najlepsze sa skrzynki o2.pl/tlen.pl Tutaj wieksosc getpaidowcow ma i jakos nikt nie nazeka, ze cos niedochodzi. Sa to chyba jedne z najlepszych skrzynek. Goraco polecam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use