Jump to content

Gdzie najlepiej rozreklamowac strone??


albercik1
 Share

Recommended Posts

Jaki program jest najlepszy do rozreklamowania strony, jesli znacie jakies dobre to pomozcie.

 

to chyba nie jest temat na wyszukiwary.,

najlepiej wrzuc strone do wszyskich polskich wyszkukiwarek, i zrób jakiś mailing, nie reklamuj jej w polskich firmach, bo tam jest za mało osób, poszukaj jakies maillisty na allegro, niektórzy oferują mailing do 40k-100k osób za kilkadziesiąt złotych

Link to comment
Share on other sites

Nioo kovboj, dobra rada i tez zniej skorzystam co do tej listy mailingowej :) nawet nie pomyslalem o tym sposobie reklamowania mojej www, wrzucam moja www na lepszy serwer i robie big kampanie !!!

Uplini trzymajcie sie :)

 

Co do dzialu zgadzam sie, to powinno byc w dziale Reklama (chyba)

Link to comment
Share on other sites

Tak, mejling do dobra sprawa, ale trzeba trafić w gusta ...

nie możesz ot tak, sobie wysłać mejling do ludzi zapisanych na stronie o kwiatkach :D itd.

... wogóle to najlepiej, jesli chodzi o własną www to powymieniać się bannerami ...

Może dać reklame do Radia Friko (http://www.radio.friko.pl - koszt 9 zł, ale można punkty powygrywać w łatwych konkursach ... - tak jak ja :D) ... no niewiem - miałem kumpla i kupiłem od niego strtone wzamian za reklame w radiu (miałem dużo punktów - frykasów) i podobno po tej reklamie znacznie wzrosła oglądalność jego strony (http://www.monstery.webd.pl)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Widze mądre głowy tu są a gdzie puścić reklame super taniego i niesamowitego Matrixa na ręke myśle każdego nawet w tym forum , w jakiej firmie ??? w polskiej czy zagranicznej (a wtedy o jakiej nazwie- to tam zaglądne).bo czytałem wyżej, że lepiej puścić reklame za granicą, ale nie wiem ???

Użyć maila czy ptc , bo to super przejrzysta, ładna i łatwa do ogarnięcia stronka,ale po angielsku ??? Dlatego nie wiem czy puszczać ją w Polsce.

 

Niech mi ktoś odpisze coś mądrego na to.please.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zalezy jakie ta firma tresci zawiera - latwe do zrozumienia czy raczej dla zaawansowanych. Jakbym wiedzial o jaka stronke chodzi to moglbym ci cos doradzic, bo nie widzac jakiej stronki ciezko jest okreslic gdzie zareklamowac. Jak cos daj linka na pw to moze ci cos pomoge.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Albo za friko wpisz sie do maksymalnie wielu katalogow SEO. Jest szansa, ze ktoz z wyszukiwarki do ciebie trafi. Zwykle jest to darmowe (patrz podpis), a czasem platne niewielkie pieniadze. Skutecznosc duza - prawie kazdy z konkurencji wpisujac sie do takowego katalogu twoja strone odwiedzi ;)

Rzadziej sie trafiaja przypadkowi, ale tez, a pozatym PR :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

zeby szybko rozreklamować swoją stronę to pasowało by ją dodać do wszystkich wyszukiwarek, katalogów może toplist :) są do tego specjalne programy :)

 

a jeżeli chodzi o zdobywanie refków to w firmach ptc sa działy do wysyłąnai reklam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use