Jump to content

Traficrater


kopersky
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doszliśmy do wniosku że polskę nalezy zablokować ze względu na takich jak My

 

To co my jesteśmy !!! Barany czy co !!! Dobra **** ze nas zabanowali, ale ze ty jeszcze o Nas (i o sobie) tak sądzisz i dzielisz się tym z nie wiem, anglikiem czy kimś innym ? To co mu powiedziałes ze jestesmy *********** ? itp.

Link to comment
Share on other sites

no widzicie jak was łatwo podpuścić - od razu wiem co o mnie sądzicie.

 

Dzięki - wiem że mnie kochacie :|

 

Jedynym faktem jest to że obaj dostaliśmy maila od feeda, że Polski traffci nei bedzie zaliczany - przez co Jafse nie będzie "łykało" polskiego trafficu.

 

Hi there,

 

We decided not to accept polish traffic anymore, because we got some refunds on that kind of traffic. So for now, please send us US/CA/GB/AU/DE/FR/IT/ES/SE/CH/AT/FI/NO/DK/GR/IE/NZ/ZA/PT/BE/NL/LU

 

 

 

Best regards,

 

*****

Link to comment
Share on other sites

Traficrater PŁACI :D :D

zapłacili mi po ok 12godzinach od zaządania wypłaty

Płacą raz na miesiąc

w tym mają płacic między08 a 14

przestali akceptować trafik z polski bo polacy dużo klikają ale nic nie kupują......bidy zmalały...? pewnie jak reklama nie przynosi efektu to musi tanieć...

Poza tym za dobrze by było zarabiac 1$ za jedno kliknięcie :grin:

Link to comment
Share on other sites

w twojej stopce pisze ze " wypłacili w 48h"

bo wypłacili 1 wypłate nawet w chyba 6h drugą 1 lutego (1 na miesiąc) a trzecią zarządałem 31 stycznia i dostane 10.02 (za poźno zażadałem - jak to ujeli) :]

 

anglikiem czy kimś innym

to jest rosjanin - Wladimir J***

Link to comment
Share on other sites

czy wy nigdy nie pojmiecie że ruch z polski jest zbędny ? możliwosc szybkiego zarobku przysłania wam zdrowrozsądkowe podejscie do życia a tym bardziej do getpaidu... wymieniając się szukami bądź klikając sobie sami przykładacie rękę do banowania polski :(

 

wiec np skoro mam możłiwosc akceptacji polskiego trafficu to nigdy go nie otworzę ... pomimo że jeden z feedów wyraził gotowość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use