Jump to content

niezły wałek z moneybookers, kompletnie nie wiem o co chodzi


wesol
 Share

Recommended Posts

Na początku chciałbym wszystkich bardzo serdecznie powitać, dawno tu nie byłem, więc POZDRO dla wszystkich starych znajmych jak i dla wszystkich nowych nie znajomych ;)

 

Raczej nie używam MB, przedwczoraj otrzymałem maila od osoby korzystającej z MB potrzebującej pomocy, mail był dość niezrozumiały wiec poprosiłem o dokąłdny opis problemu, oto on:

 

Po pierwsze bardzo dziękuję za odpowiedź,

 

Jesteście Państwo pierwszym serwisem, który zareagowała na mojego maila....(wcześniej pisałem już do Bre banku kilka razy ale bez echa)

 

Założyłwm konto w money bookers, zgodnie z wytycznymi zawartymi na stronie http://www.e-money.uq.pl/moneybookers.php

 

Konto założyłem poto, by zarejstrować Skype'a - wymogiem było wpłacenie min 10 euro - jedną z możliwości wpłaty tych pieniędzy to właśnie za pośrednictwem money bookers.

O ile pierwsza taka operacja przebiegła bez problemów (przelałem kase na konto bre benku- odbiorce zaznaczyłem moneybookers - podałem swoje ID (nadane przy zakładaniu konta) i wszystkie dane wymagane przez money bookers i po paru dniach jak zalogowałem się na moje konto w money bookers to miałem kase....a potem droga już prosta - ze strony skypa ściągnąłem kase z money bookers i mogłem gadać przez Skypa bardzo tanio nawet za granicą.

 

Niestety druga i trzecia taka operacja nie powiodłą się... jak już wspomniałem pierwszą kase wpłaciłem 16.12.2004....i nadal nie mam pieniędzy na money bookers!

 

Dzwoniłem nawet do bre banku ale oni nie mogą udzielić mi żadncyh informacji bo twierdzą iż jestem osobą trzecią a ich klientem jest money bookers...

 

Prosze o pomoc....

 

Jeśli Państwo nie możecie nic poradzić to prosze o podanie maila lub nr telefonu z kim mógłbym się kontaktować w tej sprawie..

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Pozdrawiam

XXX XXXXXX"

 

 

cała sprawa jest dla mnie dziwna, skoro za pierwszym razem było ok, to czemu pojawiłysie problemy przy 2 i 3 ?

 

Dzwoniłem nawet do bre banku ale oni nie mogą udzielić mi żadncyh informacji bo twierdzą iż jestem osobą trzecią a ich klientem jest money bookers...

 

dziwi mnie również powyższy akapit. wg. mnie klientem jest własnie sam zainteresowany bo przelewa kase na własne konto.......

 

cała sprawa jest straszzzzzzzzznnnieee dziwna, a wręcz śmieszna, tyle że wiadomo nie wszystkim jest do śmiechu, ktos tu stracił kasę.....

 

Pozdrawiam

 

wesol

Link to comment
Share on other sites

Dziwię się trochę że ktoś jeszcze używa przelewów na zagranicę ... jest to dość czasochłonne i kosztowne. Jek ma gość w bre banku czy innym konto to pewnie też ma kartę i jakby robił zasilenie w MB z karty to kasę ma od razu i bez problemów. A włąsnie jakoś tak w grudniu MB zmieniał w Polsce swoje konto a może i bank więc może gość wpisał stare konto i się teraz czepia ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use