Jump to content

!! Akcja Polacy !! <---Musisz zajrzeć!!


dna007
 Share

Czy popieracie mój pomysł??  

18 members have voted

  1. 1. Czy popieracie mój pomysł??

    • NIE
    • TAK (zobowiązujesz sie na rozpoczęcie tej akcji :P )


Recommended Posts

Witam

 

Jestem na forum nowy ale nie znaczy to że nie jestem zaawansowanym klikaczem :) .

 

 

 

Pewnego dnia klikając sobie wpadłem na (mam nadzieje) świetny pomysł, jednakże nie moge go zrealizować sam bo ma być to "akcja" obejmująca wszystkich Polaków zapisanych w zagranicznych firmach. Akcję tą widze mniej więcej tak:

 

Polacy którzy są zapisani w zagranicznych firmach, np. tuż nad płatnym linkiem pisaliby coś w rodzaju " AKCJA POLACY " do tego jeszcze powiedzmy w nawiasie co trzeba zrobić w wielkim streszczeniu, np. " Kliknij w baner na samej górze strony". Wtedy Polacy którzy mnie popierają ( tzn. popierają tą akcje ) wykonywaliby to "zadanie" które przecież nic nas nie kosztuje, a pomaga innym rodakom.

Wzywam więc tu, z tego miejsca do dopisywania tej krótkiej sentencji w swoich reklamach, a klikaczy do wykonania tego!

 

Polacy powinny się zjednoczyć jak najprędzej (np. teraz :grin: )!! więc gorąco prosze o poparcie mnie i o rozpoczęcie tej akcji - no chyba że macie coś przeciwko :(

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

NIE - Ja tam staram sie pomagac wszystkim jak moge jesli chodzi o reklamy, czyli np. wyszukiwac w internationalach wszystkim wmiare możliwosc, co nie oznacza ze olewam Polaków, ale nie wolno się wywyzszac, przecierz jesli podobnie by robili inni to to wszystko bylo by bez sensu...
Link to comment
Share on other sites

NIE - Ja tam staram sie pomagac wszystkim jak moge jesli chodzi o reklamy, czyli np. wyszukiwac w internationalach wszystkim wmiare możliwosc, co nie oznacza ze olewam Polaków...

 

OK, widze że ty jesteś cool :) ale nie wszyscy tacy są bo np. myślą tylko o sobie, o tym żeby jak najwięcej zarobić, a dzięki tej akcji może chociaż odrobina z nich zacznie pomagać sobie nawzajem (tylko o to mi chodzi).

 

Jeśli Cię tym uraziłem to sorry - nie chciałem

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ten pomysł jakos nie przypadl mi do gustu

 

Ja myśle o czym innym

By w miarę mozliwości zapisywać sie po sobą, bo powinniśmy się wspierać.

Mnie wkurza co innego

Jest wielu wm, którzy nie płacą, nie maja eGolda lub MB, nie chcą Polaków w swoich firmach.

OK

Tyle tylko, że oni referuja do innych firm i tam Polacy są mile widziani.

Powinniśmy zrobić listę firm, ktore nie chcą Polaków ( albo maja tylko PayPala ), poznac loginy tych wm i zacząć ich poprostu bojkotować

Skoro oni mogą - to dlaczego my nie możemy!

No i oczywiście wm oszuści byliby bojkotowani również

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jakby to przyjęły zagraniczne firmy? Chyba zacisnęły by nam jeszcze większy pasek na gardle. Przecież dlatego że niby "kombinujemy" mamy taką opinię wśród innych.

Szczerze powiedziawszy to nie spojrzałem na to z tej strony, być może masz racje!

 

Ja myśle o czym innym

By w miarę mozliwości zapisywać sie po sobą, bo powinniśmy się wspierać.

hmmm, według mnie nawet niezły pomysł, ale nie wszystkim by się to podobało. Osoba która poleciłaby system jako pierwsza ucieszyłaby sie z tego ponieważ miałaby mnóstwo refków, ale im bliżej końca łańcucha referali tym ludzie mieliby mniej poleconych, im już by się to nie podobało, nie wspomne nawet już o tych którzy są ostatnimi w tym łańcuchu i nie mają żadnych poleconych - jak miałbyś zamiar ich wesprzeć, bo ja jakoś nie wiem??

 

 

Mnie wkurza co innego

Jest wielu wm, którzy nie płacą, nie maja eGolda lub MB, nie chcą Polaków w swoich firmach.

OK

Tyle tylko, że oni referuja do innych firm i tam Polacy są mile widziani.

Powinniśmy zrobić listę firm, ktore nie chcą Polaków ( albo maja tylko PayPala ), poznac loginy tych wm i zacząć ich poprostu bojkotować

Skoro oni mogą - to dlaczego my nie możemy!

No i oczywiście wm oszuści byliby bojkotowani również

Tutaj jak najbardziej sie zgadzam z Tobą, bo mnie też to wkurza. Trzeba by sie nad tym głębiej zastanowić. Jakby takie "coś" ktoś zaczynał to ja sie pisze na to!!

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja myśle o czym innym

By w miarę mozliwości zapisywać sie po sobą, bo powinniśmy się wspierać

Często idą równolegle reklamy tej samej firmy

Chodzi o to, by w miarę mozliwosci wybierać Polaków

 

Ja zapisuję się albo pod wm, którzy płacą ( bo często dostaję od niech informacje ) albo pod Polakami

Przecież nie będę wspierać oszustów

Link to comment
Share on other sites

Pomysł MacPaszteta wydaje się być nawet interesującym ale i tak nie do zrealizowania. Co z tego, że Polacy to potęga w get-paidzie, jeśli jakiekolwiek fora dyskusuyjne czyta może 20 % z nich. Żadna akcja typu zgadajmy się i coś zróbmy nigdy nie wypali.
Link to comment
Share on other sites

Pomysł MacPaszteta wydaje się być nawet interesującym ale i tak nie do zrealizowania. Co z tego, że Polacy to potęga w get-paidzie, jeśli jakiekolwiek fora dyskusuyjne czyta może 20 % z nich. Żadna akcja typu zgadajmy się i coś zróbmy nigdy nie wypali.

 

Masz racje, ale.... spróbować nie zaszkodzi :)

Link to comment
Share on other sites

NIE to jest istne kombinatorstwo jak chesz jednoczenia to pusc reklame w polskiej firmie i zobaczysz jak to POLACY wielcy sie z toba zjednocza !!! Zobaczysz oblicze POLAKA pomocnego...

A z ta lista ?? buehe jeszcze Bez Paypal a kto powiedzial ze polak nie moze miec pp ?

Link to comment
Share on other sites

NIE to jest istne kombinatorstwo jak chesz jednoczenia to pusc reklame w polskiej firmie i zobaczysz jak to POLACY wielcy sie z toba zjednocza !!! Zobaczysz oblicze POLAKA pomocnego...

Ale masz opinie o Polakach(?)

Niech cię gęś kopnie...

 

A PayPala to możesz sobie mieć, jak masz rodzinkę za granicą

Inaczej wyczyszczą ci konto

Więc nie pisz takich bzdur na tym forum, bo wprowadzasz ludzi w błąd

Zupełnie niepotrzebnie

Link to comment
Share on other sites

no niestety Polak nie moze :/ bo Polski to jeszcze nie obejmuje. A szkoda :/ pomysl z taka lista mi sie podoba, bo wlasnie nawet dzisiaj sie nacielam ze nie ma egolda jak juz doszlam do minimum, a niby powinien byc :/

co do tego pomysłu z tematu.. no coz.. jak ktos juz wspomnial... jesli czlowiek uczciwy to klika wszystko, obojetnie kog to reklama, a takie afiszowani sie moze faktycznie tylko pogorszyc sytuacje olewania Polakow

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use