Jump to content

Reklama W Polskich Firmach - Tabelka Czy WWW ? :P


jn
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Jestem ciekawy co jest skuteczniejsze w zdobywniu poleconych reklama www czy tabelki... Oczywiscie chodzi o polskie firmy, bo w zagranicznych niestety www polskojęzyczne jest chyba tylko pomyłką. Co wy o tym sądzicie ?

 

Ja posiadam w tym momencie tabelkę i www (www od 4 miechów, tabelkę od 4 godzin) i bede je puszczał w tych samych firmach polskich w celu uzyskania odpowiedzi na moje pytanie.... ale to troche potrwa, wiec wczesniej chcialem znac wasze zdanie na ten temat ?

 

Pozdrawiam

Jn2004

Link to comment
Share on other sites

No i tutaj jest sęk:) Bo z tego co wiem, to szuwi zareklamował trochę swój serwis w polskich systemach mailowych i napewno kazdy zapamiętał sobie tą stronę bo jest to dobra marka:), więc w popytcie konkurencji może lepiej puścić jakąs tabelę?
Link to comment
Share on other sites

Bo z tego co wiem, to szuwi zareklamował trochę swój serwis w polskich systemach mailowych i napewno kazdy zapamiętał sobie tą stronę bo jest to dobra marka:)

 

i tu leży pies pogrzebany, bo należałoby raczej zapytać się : czy nastawiam się na łapanie refów na "już" (tabelka) czy tworzę serwis, który utrwalam innym w pamięci - refy nie są natychmiastowe, ale w długofalowej strategii i to może przynieść zysk (zwłaszcza jeśli firmy reklamowane w tabelkach padną itp) - tu wybór pada na portalik www

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use