Jump to content

Litości...


mz
 Share

Recommended Posts

19 linków w jednym mailu? Byłam przekonana, że to jakaś sytuacja przejściowa - były zaległości, trzeba było puścić dużo reklam. Ale okazało się, że to już chyba tak na stałe...

Naprawdę nie da się jakoś zmniejszyć tej liczby? Jeśli już muszą być te sharedy :( to może jakoś po 5..., no, góra 10, chociaż to już jest ciężkie do zniesienia.... Jak zacznę klikać takiego maila, to nie mogę przerwać, żeby przejść do innego, bo wtedy wszystkie linki mam znowu zaznaczone jako niekliknięte... I nie wiem, gdzie klikałam, a gdzie nie... :roll: :?

Link to comment
Share on other sites

Ja też! Przecież reklamę za 5 już bym mogła wysłać! Dlaczego ja ciągle mam takiego pecha! Jak chcę wysłać porządną reklamę, to się ceny zmieniają! :evil:

Przecież teraz to w nieskończoność będę zbierać... :sad:

Link to comment
Share on other sites

"mz" - dostajesz maila z 19linkami po 5 pkt. przez co dzięki poświeceniu kilkunastu minut możesz zarobić 95PKT! Takie maile są wysyłane z reguły co kilka dni, wiec uzbieranie minimum na reklamę 5pkt trwa około miesiąca, przez co można sobie 12 razy w roku wysłać maila do wszystkich...

Ale pani "mz" się to nie podoba...

... pewnie wolisz jak by ci nic nie wysłali, albo wysyłali po jednym, dwa linki. Gratuluje podejścia, teraz to po tej zmianę chyba będziesz zadowolona ponieważ będzie bardzo trudno uzbierać minimum na maila z pkt., wiec jak dostaniesz jednego w tygodniu to będziesz mogła się w końcu cieszyć ze nie będziesz musiała klikać i zarabiac – tylko kto ci kazał wcześniej? Nie musisz odbierać maili pkunktowych!

 

Co do decyzji administratora...

... nie powinieneś się kierować pojedynczym zdaniem pani "MZ". Osobiście uważam ze dobrze ze te 19 linkow przychodzi do mnie w jednym mailu, a nie 19 osobnych. Imperiumreklamy zawsze sobie ceniłem i ja i wszyscy moi znajomi przede wszystkim za możliwość co miesięcznej wymiany pkt na reklamę. Bardzo mi odpowiadały sharemaile i prawdopodobnie dzięki temu Imperium reklamy odniosło tak duży sukces - bo tylko ten rozbudowany system pkt. wyróżnia Imperiumreklamy od innych polskich firm. Teraz maile po 1-2pkt. i podwyższenie stawki na maila 5 pkt., jednoznacznie eliminuje ruch w punktowym systemie. Teraz dobrze będzie jak wyśle się maila reklamowego raz na 4-6 miesięcy, bo o tyle zostanie spowolniony caly system. Ubolewam nad ta moim zdaniem bezsensowna decyzja autodestrukcji firmy i apeluje i przywrócenie dotychczasowych stawek i zasad - CZY BYLO ZLE? Zapewniam tez, że jak ludzie zobaczą miała za 1pkt, w żaden sposób się nie zwiększy skuteczność wyszukiwań czy wejść, bo sama stawka (1pkt!) odstraszy większość osób, a za jakiś czas reklam takich już w ogóle nie będzie bo nie będzie na czym można zarabiać punktów, by zdobyć te min 2500 na wysyłkę punktowego maila. Proszę o ponowne przemyślenie tej decyzji, uważam ze wszyscy tylko na tym stracą, nawet pani "MZ", która jeszcze pewnie o tym nie wie...

Link to comment
Share on other sites

Jak widać z mojego poprzedniego posta również nie podobają mi się te zmiany. Bardzo sobie cenię IR, także za te właśnie reklamy punktowe, z których można było szybko zebrać minimum na reklamę.

ALE maile typu shared są wyjątkowo uciążliwe, chociażby z tego powodu, o którym pisałam. Zresztą klikam je tylko w IR - w innych firmach wyrzucam bez klikania. Uważam, że można je było rozbijać na mniejsze pakiety - np. po 5 (o czym pisałam).

Ja bardzo dobrze WIEM, ile tracę. Nie o to jednak mi chodziło.

Absolutnie nie czuję się odpowiedzialna za to, co się stało. Nie sądzę, aby Renoir kierował się moim postem. To musiał być przypadek.

Link to comment
Share on other sites

No i tak oto wlasnie reklama w "Imperium"Reklamy najprawdopodbniej juz sie zakonczy... szkoda, bo byla to jedna z najlepszych stron... :(

 

Szkoda ze administrator tak krotkozwrocznie patrzy na ten problem... :(

To chyba bylo najgorsze ze wszystkich rozwiazanie... ale co mozna teraz zrobic? STRAJK? :D :) :P

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie na reklamę punktową będzie trzeba teraz dłużej zbierać. Jednak to, że będzie mniej reklam punktowych - może właśnie zwiększyć ich skuteczność. Gdy nie będzie maili 44 x 5 pkt - być może więcej osób zdecyduje się kliknąć - np. te osoby, które ostatnio z założenia kasowały maile punktowe z dużą ilością linków. Nie twierdzę, że na pewno tak będzie - ale jest na to szansa. Zwłaszcza, że Renoirdaniel myśli nad wprowadzeniem wymiany punktów na kasę. Zatem może dajmy szansę zmianom - i oceńmy je dopiero za jakiś czas. Oczywiście to tylko moja drobna sugestia ;). Przyzwyczajenie jest co prawda drugą naturą człowieka - ale w przeciwieństwie do tej pierwszej daje się jednak zmienić ;).
Link to comment
Share on other sites

Apropo skutecznosci - 3 dni temu wymienilem PKT na reklame PTC 1pkt. Mijaja wlasnie 4 dni, a na 2000 klikniec przeszlo dopiero 1000!! Kiedys 2000 przechodzilo w ciagu max 2 dni. Jezeli to zwiekszy skutecznosc to gratuluje dobrego humoru temu co to wymyslil....

 

Renoirdaniel - przywroc stare zasady, zanim reklama w Imperium zarobi sie calkowicie bez sensu! Z postow wyzej widac ze, wszyscy maja podobne zdanie!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use