Jump to content

imperium reklamy sie stoczyło? :(


Pawelus
 Share

Czy bardzo przeszkadza Ci nadmierna ilość reklam w IR?  

15 members have voted

  1. 1. Czy bardzo przeszkadza Ci nadmierna ilość reklam w IR?

    • Tak, bardzo
    • Nie mam zdania.
    • Nie przeszkadza mi to.


Recommended Posts

chyba Imperium Reklamy się powoli stacza na dno :( Zauważyłem że na stronie tej firmy zaczyna się pojawiać bardzo dużo reklam! Przy wejściu na główną stronę wyskakują 2 popupy plus każdy następny przy kolejnej podstronie! Wiem że admin chce coś wrzucić do kieszeni ale nie kosztem takiego utrudnienia przeglądania zawartości :(

 

Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam operę ale jeśli zablokuje wyskakujące okienka to także blokuje to niektóre inne rzeczy. np. jeśli jest jakieś zdjęcie i po kliknięciu wyskakuje w nowym okienku (np. allegro) to wtedy go nie ma i dlatego mam popupy włączone...

 

 

 

I nie mówie że IR sie stoczyło!!!!! mówie że ZACZYNA się staczać ale bardzo powoli i może nic złego z tego nie będzie! nie doczepiłem sie do IR...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam operę ale jeśli zablokuje wyskakujące okienka to także blokuje to niektóre inne rzeczy. np. jeśli jest jakieś zdjęcie i po kliknięciu wyskakuje w nowym okienku (np. allegro) to wtedy go nie ma i dlatego mam popupy włączone...

 

To sobie ustaw wkyjatki i po problemie.

Link to comment
Share on other sites

w mozilli można: Narzędzia -> Zarządzaj wyskakującymi oknami -> Zezwalaj na wyświetlanie wyskakujących okien przez tą witrynę

 

w IE jak masz toolbar.msn.com (polecam bardzo) to robisz: Options -> Pop-up Guard Settings -> Allow List

 

Co do Opery to nie używam bo głupie reklamy są :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use